і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу «1-Б клас» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

1
Враження класу:

Доброго дня! Ми – першокласники, які впевнено роблять свої перші кроки доздобуття зань та вирішили спробувати свої сили, взявши участь в олімпіаді “Всеосвіти” з української мови та математики. І недаремно навіть зайняли 1,2,3 місця.

 Олімпіада  дали змогу дітям перевірити свої знання, повірити у власні сили,стала поштовхом для здобування нових знань.  Дякуємо організаторам олімпіад за можливість поринути в світ пізнання нового. Участь в оліпіадіще одна сходинка, яка допомогає діткам розкривати свої можливості та розширити свої знання. 

Найбільше дітям сподобалась олімпіада з математики. Дуже цікаві завдання, які діти виконували із задоволенням та захопленням. Учні були задоволені отримавши свої перші нагороди.

В нашому класі навчаються веселі, креативні та цілеспрямовані учні, які з задоволенням працюють на уроках здобуваючи нові знання. 

Ми дуже хочемо отримати подарунок, який допоможе пізнавати, відкривати та досліджувати щось нове, а також урізноманітнить наше навчання, зробить його ще більш цікавим.

Дякуємо “Всеосвіта”!!!!!!!!

 • Школа
  Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів , Голубівка, Новомосковський район, Дніпропетровська область
 • Клас
  1-Б клас
 • Переглядів
  95
 • Додано
  25.12.2018
 • Унікальних голосів:
  1