і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу «Сонячні зайчики» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

81
Враження класу:

      Доброго дня, “Всеосвіто”! Ми – учні 3 класу Автуницької ЗОШ І-ІІ ступенів Городнянського району, Чернігівської області. Ми звемося Сонячними Зайчиками тому, що швидкі та непосидючі, як зайчики, а ще ми випромінюємо багато світла і тепла, як сонечко. Нас у класі всього десятеро, але всі ми вирішили перевірити свої знання, виконуючи завдання Олімпіади “Всеосвіта Зима 2018-2019” з української мови та математики. Вважаємо, що Олімпіада – це шанс повірити в свої сили, побачити, на що ти здатен, намітити нові орієнтири в навчанні. Всі завдання нам сподобались, але більше – з математики. Деякі з них були з “підводним камінням”, і довелося добре пометикувати. А також сподобалось, що багато з них були ілюстровані, що полегшує розуміння завдань.

      Ми впевнені, що можливість виконувати завдання офлайн – це чудовий шанс для дітей з таких маленьких шкіл, як наша, відчувати себе такими ж учнями, як і школярі з великих шкіл, оскільки в нашому навчальному закладі немає доступу до мережі Інтернет.  

      Зараз у нас чудовий настрій, бо ми готуємось до Новорічного свята у школі: вчимо пісні, вірші, готуємо костюми для вистави, дівчатка відшліфовують останні штрихи у таночку Сніжинок, щоб порадувати всіх гостей, які завітають на виставу до нашої школи.

      Ми хотілиб отримати подарунок, бо розумні, дружні, наполегливі, талановиті, а ще ми віримо в казку та чудеса. Ото буде справжнє чудо, якщо діти з  найпівнічнішого куточка України, до якого дуже непросто добратися, отримають чудовий приз від “Всеосвіти”!

 • Школа
  Автуницька ЗОШ І-ІІ ст. , Автуничі, Городнянський район, Чернігівська область
 • Клас
  Сонячні зайчики
 • Переглядів
  1047
 • Додано
  22.12.2018
 • Унікальних голосів:
  81