і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу «2 клас Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ст.» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

4
Враження класу:

Привіт із Тернопільщини, найкращого куточка на землі! Ми, другокласники Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, стараємось іти  в ногу з часом. Тому цьогоріч вперше попробували свої сили у Всеукраїнському конкурсі “Безпечна дорога до школи”, осінній Всеукраїнській дистанційній олімпіаді з української мови, а тепер – у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді з української мови “Всеосвіта зима 2018-2019”. Чому ми починали з предмета українська мова? Тому, що ми маленькі українці, патріоти своєї країни, прагнемо добре  знати рідну мову. І в цьому нам допомагає проект Всеосвіта, який дає можливість перевірити свої знання, опрацювати допущені помилки. За це ми вам дуже вдячні.

І все супер! Ми справились успішно! А також ми переконані, що ще і ще будемо брати участь у конкурсах і олімпіадах, бо це цікаво і дуже корисно!

Ми дружні, креативні, відповідальні. Коли беремось за якусь справу, то обов`язково всім класом, всі разом. Тому віримо, що ми гідні отримати подарунок, який нас надихне не зупинятись, а мчати далі поїздом знань( який за нашими спинами на фотографії) і перевіряти свої сили у нових випробуваннях.

 • Школа
  Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів , Пробіжна, Чортківський район, Тернопільська область
 • Клас
  2 клас Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
 • Переглядів
  189
 • Додано
  21.12.2018
 • Унікальних голосів:
  4