і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу «4 А клас » від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

0
Враження класу:

Дякуємо організаторам Всеукраїнської олімпіади “ Всеосвіта Зима 2018-2019” за надану можливість учням перевірити свої знання в режимі онлайн. Добре, що учні самостійно мали змогу перевірити свої відповіді, дізнатися, які були невірними і відразу ж ще раз прочитати пояснення правильної відповіді. Саме така робота подобається дітям, дає можливість бути більш впевненими, не боятися помилитися.Наш клас залюбки проходив не тільки завдання олімпіади з української мови, а й брав участь у конкурсах “ Безпечна дорога до школи” та “Екологічна грамотність” Ще раз дякуємо тобі ,ВСЕОСВІТА!

Чому подарунок обере саме нас? Мої четверокласники дуже хочуть, щоб цей дарунок залишився на згадку про них майбутнім першокласникам, які (маю надію) теж із задоволенням будуть приймати участь в олімпіадах та конкурсах ВСЕОСВІТИ! З повагою учні 4 класу та класний керівник Теодорович Людмила Олександрівна.

  • Унікальних голосів:
    -