і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Враження класу «1- В клас » від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима 2018-2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

13
Враження класу:

Привіт із Полтавщини! Ми – учні 1-В класу Кобеляцького навчально- реабілітаційного центру. Наша родина невеличка, всього сім учнів: двоє дівчаток і пятеро хлопчиків. Але ми дружні, працьовиті, веселі, енергійні. Робимо лише преші кроки по Країні знань. Взяли участь у 4 олімпіадах  від “Всеосвіти”: “Екологічна грамотність”, основи здоров’я, української мови та математики. Це перші в нашому житті невеличкі перемоги, яким ми дуже радіємо. Отримали від “Всеосвіти” дипломи за 1, 2, 3 місця та сертифікати про участь у конкурсах.Всі олімпіади дуже цікаві, пізнавальні, дають змогу перевірити свої знання, побачити помилки. Та найбільше нам сподобалися з математики та основ здоров’я.Спасибі “Всеосвіті” за таку можливість. Надалі також будемо брати участь у Ваших конкурсах.

Школа, для більшості з нас, є рідною домівкою, де ми живемо та навчаємося.Тому дуже хочемо виграти подарунок, щоб наше навчання та дозвілля стало ще цікавшим.

Сердечно дякуємо усім за Вашу підтримку!

 • Школа
  Кобеляцький НРЦ , Кобеляки, Кобеляцький район, Полтавська область
 • Клас
  1- В клас
 • Переглядів
  333
 • Додано
  19.12.2018
 • Унікальних голосів:
  13