Спостереження учасника «3-А клас Лохвицької гімназії №1» від проходження конкурсу

Підтримайте учасника у розіграші механічних конструкторів «Слонів» та «Глобусів» від компанії «Mr.Playwood». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

116
Спостереження учасника:

Усе життя птахів узимку цілковито підпорядковане пошукам їжі, адже світловий день короткий, а втрати сил і енергії значні. Птахи майже весь час тримаються поряд зі своїми кормовими ділянками. Деякі з них, синиці, сойки, горіхівки, ще з осені роблять запаси насіння, ховаючи його під корою, в тріщинах гілок тощо.

Напевно, немає потреби доводити користь підгодівлі птахів, яка взимку є одним із найреальніших шляхів допомоги пернатим.Адже страшнішим за люті морози для них є голод. Тому учні 3-А класу Лохвицької гімназії №1 кожної зими допомагають пташечкам пережити люті морози. А у цьому році ще й взяли активну участь у “Екоакції” від “Всеосвіти”

Учні знають, що зимова підгодівля птахів має корисні наслідки для людини. Наприклад, вона дозволяє відвернути увагу птахів від видзьобування бруньок на плодових деревах. Але найголовніше, служить для приваблення пернатих у місця, де вони можуть принести велику користь у період вигодовування пташенят комахами-шкідниками.

Лиш те, що така допомога дає можливість багатьом птахам вижити, свідчить на її користь.

Зима — важке випробування для всіх пернатих, тож погодуймо птахів взимку.

 

 • Школа
  Лохвицька гімназія № 1 , м.Лохвиця, Лохвицький район, Полтавська область
 • Учасник
  3-А клас Лохвицької гімназії №1
 • Переглядів
  2449
 • Додано
  15.12.2018
 • Унікальних голосів:
  116