Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Захист персональних даних неповнолітніх у процесі реалізації права на освіту
»
Взяти участь Всі події

Початок олімпіади, 1 вересня 2021 року та, офіційне завершення 31 жовтня 7 листопада

Додатковий ІІ етап відбудеться 9 листопада з 8:00 до 20:00. Результати - 12 листопада о 08:00

ІІІ етап, 12-21 листопада. Приз: стипендія 1000 грн щомісяця до завершення навчального року від «Всеосвіти»

Всеукраїнська дистанційна

Олімпіада – Осінь 2021

РЕКОРД №1

Національний Реєстр Рекордів офіційно засвідчив олімпіаду від «Всеосвіти» рекордсменом за найбільшу кількість навчальних предметів на шкільній олімпіаді!

Прямуємо до наступного рекорду України!

180163

учнів вже зареєструвались на олімпіаду з української мови

Даруємо 50 наборів плакатів

«Природа України»!

Детальніше

Даруємо 50 наборів плакатів

«Природа України»!

Детальніше

Для учнів:

50 класів отримають від «Всеосвіти» набори плакатів «Природа України».

Нагородні документи для всіх учасників олімпіади та гарантований подарунок Розробка – «Космічна валентинка»

Детальна робота над помилками з миттєвими результатами.

Для вчителів:

Свідоцтва, подяки як педагогам, так і директорам та батькам за активну участь у підготовці до олімпіади.

8 типів захопливих завдань, онлайн та офлайн проходження.

Чесно і прозоро сформований рейтинг шкіл та учасників олімпіад.

Для всіх!

Виняткова можливість стати частиною всеукраїнського рекорду та отримати особливі нагородні документи!

Переваги олімпіад від «Всеосвіти»

«До кольору,
до вибору»

Понад 30 цікавих предметних олімпіад для дошкільнят та дітей 1 - 11 класів. Рівень складності – доступний для кожного учасника.

Престижно
та офіційно

Учасниками олімпіади можуть стати учні шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів – та інших закладів дошкільної, загальної середньої і професійно-технічної освіти. Нагородні документи видаються державною та англійською мовами за міжнародним зразком.

Дружньо
і виграшно

Рекомендуємо брати участь у олімпіаді всім колективом. Це не тільки об'єднає дітей, створить здорову конкуренцію і прагнення до поглиблення знань, а й принесе додаткові бали у загальний рейтинг школи.

Захопливо

8 типів завдань роблять предметні олімпіади цікавими та пізнавальними.

Миттєво

Можна переглянути свої відповіді, провести аналіз помилок. Вчитель має доступ до відповідей всіх своїх учнів. Дипломи та свідоцтва можна завантажити відразу ж.

Рекордно

Всі учасники, які долучаться до проходження олімпіади з української мови, та вчителі, організатори, батьки, які будуть реєструвати дітей, стануть частиною всеукраїнського рекорду з наймасовішого проходження онлайн-олімпіад нашої країни. Кожен педагог отримає особливу подяку за цей вагомий внесок і турботу за улюблену платформу «Всеосвіта».

Зручно
і практично

Є два режими проходження: онлайн та офлайн. Долучитися до тестування можна із будь-якого гаджета.

Вигідно
та заощадливо

Участь одного учня в одній предметній олімпіаді складає всього 20 гривень. Власники картки учасника клубу «Всеосвіта» отримують знижку 20% на всі олімпіади! Також можна оплатити 50% від організаційного внеску кешбеком.

Подарунково

Гарантована винагорода для кожного - «Космічна валентинка» 50 класів отримають унікальний набір плакатів «Природа України».

Унікальний дизайн нагородних документів

Унікальний дизайн нагородних документів

Кожен диплом, свідоцтво чи подяка – це шедевр, над яким працювала ціла команда креативних професіоналів своєї справи. Кожен документ розроблений під окремий навчальний предмет, а його текст вказаний двома мовами українською та англійською відповідно до європейських стандартів. За бажанням можна додати навіть особисту фотографію. Ваші успіхи не залишаться непоміченими, а яскраві свідоцтва та дипломи будуть неповторним свідченням ваших заслужених перемог, милуватимуть око і грітимуть серце ваших рідних та друзів.

Гарантований подарунок

Розробка
«Космічна валентинка»

Порадуйте близьких своїми успіхами! Покажіть, що ваші знання – це сила, яка може бути більшою навіть за неосяжність космосу.

«Космічна валентинка» від «Всеосвіти» – це унікальна розробка, яка допоможе креативно та творчо подарувати радість найріднішій людині у Всесвіті.

Валентинку легко виготовити власноруч, і вона гарантовано стане найціннішим подарунком.

Знання – це сила, а сила – в тобі.

Даруємо 50 наборів плакатів

«Природа України»!

Як взяти участь у розіграші?

Клас, який складається мінімум з 10 учнів, повинен пройти олімпіаду з 2-х різних предметів в період з 1 вересня до 31 жовтня 7 листопада (включно)

Сфотографуйте всіх учнів з нагородами, опублікуйте
фото !
*Суть творчої складової полягає в тому, що вчитель має сфотографувати учнів з нагородами олімпіади «Всеосвіта Осінь 2021» для того, щоб ідентифікувати класи, які дійсно брали участь в олімпіаді. Це потрібно, щоб запобігти додавання фейкових класів. Окрім цього, обов’язковою умовою розміщення фотографії з дітьми є наявність дозволу їхніх батьків (усиновлювачів, опікунів) на фотографування і на розміщення фотографії на нашому сайті для цілей участі в розіграші призів (ст.ст. 31, 32, 242, 307 Цивільного кодексу України)
у соц. мережах та на сторінці розіграшу з хештегами #vseosvita #рекорд_України #Олімпіада напишіть, як ваші учні впоралися із завданнями, та чому саме ваш клас має отримати подарунок. Наберіть більше всіх голосів та безкоштовно отримайте один з 50 наборів плакатів «Природа України» для класу!

Переможцями стануть 50 класів, творчі роботи яких наберуть найбільшу кількість голосів.

Кожен клас-переможець отримає подарунки відповідно до місця у загальному рейтингу.

Знаєш нашу солов'їну?

– Заяви на всю країну!

Уперше в Україні проводиться захід, який перевершить всі рейтинги й, сподіваємось, увійде у Книгу рекордів України як онлайн-олімпіада, яку пройде найбільша кількість учасників.

180163

учнів вже зареєструвались на олімпіаду з української мови

Всі, хто бере участь в олімпіаді з української мови, автоматично долучаються до встановлення всеукраїнського рекорду. І не тільки! Переможці першого етапу матимуть змогу продовжити змагання, адже цього року олімпіада з Української мови складається з трьох етапів, а саме: базового, для ерудитів і творчого.

Три переможці всіх етапів, а можливо навіть декілька переможців, отримають персоналізовані відзнаки, стануть учасниками стипендіальної програми від Всеосвіти та закарбують своє ім'я в історії, як перші переможці триетапної Всеукраїнської дистанційної олімпіади.

1 етап

(для всіх охочих)

У І етапі можуть взяти участь всі охочі. Нагадуємо, що олімпіада з української мови БЕЗКОШТОВНА. Тому кожен може перевірити свої знання і вибороти шанс на перемогу. Щоб потрапити до наступного етапу, потрібно не зробити жодної помилки та отримати диплом І ступеня. Базовий етап триває з 1 вересня до 31 жовтня 7 листопада. До другого етапу будуть допущені лише ті учні, які здобудуть дипломи І ступеню.

2 етап

(для справжніх ерудитів)

ІІ – етап для справжніх ерудитів, адже завдання будуть підвищеної складності. Тому учасникам необхідно добре підготуватися і повторити весь пройдений матеріал. Як і в І етапі, робота буде тестового характеру, складатиметься з 15 завдань. Тестування буде відбуватися у визначений день і час. Дитина може використати для входу код, який згенерує їй система для проходження завдань в І етапі. Всі діти, які здобудуть дипломи 1 ступенів, пройдуть до фінального етапу і стануть іще на крок ближчими до омріяної перемоги. Більш детальну інформацію буде надіслано учасникам на електронну пошту.
Змагання ІІ етапу відбудуться 9 листопада з 08.00 до 20.00.
Результати II етапу будуть оголошені 12 листопада о 08:00.

3 етап

(для супергероїв)

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови – найскладніший, оскільки треба проявити неабияку кмітливість, креативність, всебічну обізнаність, творчі навички, цифрову грамотність і розробити проєкт у формі презентації (в програмі Power Point). Тема роботи поки що буде триматися у таємниці! Проєкти необхідно завантажувати у спеціальне «віконце» на сторінці олімпіади. Для цього потрібно буде пройти додаткову аутентифікацію за допомогою власного номера мобільного телефону. Більш детальні вказівки чекай на свою електронну скриньку. Цей етап проходитиме з 12 до 21 листопада. Проєкти будуть оцінювати члени незалежного журі за жорсткими критеріями, щоб перемога була чесною і заслуженою. Три автори/ки кращого проєкту фінального етапу Всеукраїнської олімпіади для школярів отримають стипендію 1000 грн щомісяця до кінця навчального року та заохочувальні подарунки для інших призерів.
Бажаємо всім успіху і натхнення!

Долучайтесь до розіграшу 50 подарунків від «Всеосвіти»

Щиро вдячна платформі "Всеосвіта" за якісний контект і надану можливість дітям спробувати себе у різних олімпіадах. Мої пізнайки не тільки отримали новий досвід, нові знання, але й задовільнили сві...
06.11.2021
2229
І знову ми зі "Всеосвітою"! Вкотре взяли участь у крутезних олімпіадах. Різні цікаві завдання ми знаходимо саме на цій платформі. Діти з задоволенням виконали завдання. Вирішили взяти участь у розі...
06.11.2021
967
Підтримайте наш невеличкий клас у розіграші подарунків в рамках олімпіади «Всеосвіта Осінь – 2021». Голосуйте за нас та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.
05.11.2021
536

Питання та відповіді

Умови проходження олімпіади

1. Олімпіаду можна пройти в режимі онлайн (в комп’ютерному класі або вдома) та офлайн (вчитель самостійно проводить у класі).

2. Тестування триває 40 хвилин.

3. Олімпіада складається з 15 запитань.

4. В олімпіаді зустрічаються 8 типів завдань: з однією правильною відповіддю, з кількома правильними відповідями, з полем для вводу відповіді, на встановлення відповідності, із заповненням пропусків у тексті, з вибором правильної відповіді, на встановлення послідовності, пошук на зображенні.

5. У кожному завданні може бути як один, так і кілька правильних варіантів.

6. Відповідь зарахується лише тоді, коли будуть правильно виконані всі вимоги завдання.

7. Вартість участі в олімпіаді «Всеосвіта Осінь – 2021» становить 20 грн.

Хто може взяти участь в олімпіаді?

Дошкільнята та учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти всіх типів.

Як проходити олімпіаду в режимі онлайн?

Що робити після отримання коду доступу?

Щоб перейти до проходження олімпіади, дитині не потрібно додатково реєструватися на сайті або вводити e-mail. Необхідно перейти за посиланням vseosvita.ua/go та ввести у запропоноване поле код доступу учня.

Як перейти до Кабінету олімпіади?

Кабінет олімпіади знаходиться за посиланням: https://vseosvita.ua/olympiad/s27/office

Що отримають учасники олімпіади?

Дипломи 1, 2, 3 ступенів отримають учні, які посіли призові місця:.

1 місце - 15 правильних відповідей;

2 місце - 14 правильних відповідей;

3 місце - 13 правильних відповідей;

Учні, які вказали 12 правильних відповідей та менше, отримають Сертифікати про участь. Всі учасники гарантовано отримають «Космічну велентинку» від «Всеосвіти»

Коли будуть доступні нагородні матеріали та подарунки?

Всі нагородні матеріали та подарунки видаються в електронному форматі. Вони будуть доступні відразу після проходження олімпіади в «Кабінеті олімпіади».

І, ІІ та ІІІ тури олімпіади з української мови: деталі проходження

Олімпіада з української мови складається з 3-х турів:

І-й тур - для всіх зареєстрованих учасників. Він триватиме з 1 вересня до 7 листопада.

У ІІ-му турі, який відбудеться 9 листопада з 8:00 до 20:00, зможуть взяти участь лише ті, хто пройшли І-й тур та отримали дипломи 1 ступеня. До фінального ІІІ-го туру пройдуть всі, хто отримає дипломи 1 ступеня.

ІІІ-й тур Всеукраїнської олімпіади з української мови найскладніший, оскільки треба проявити неабияку кмітливість, креативність, всебічну обізнаність, творчі навички, цифрову грамотність і розробити проєкт у формі презентації (у програмі Power Point).

Тема проєкту: «За мир в Україні, за гідність і свободу кожної людини». Результат проєкту подається у формі презентації (у програмі Power Point, Keynote, LibreOffice Impress тощо). Файл проєкту має бути доданий у Кабінеті учня у період з 12 до 21 листопада (включно) 2021 року.

Зверніть увагу, що для кожної вікової групи пропонується розробити проєкти на різні теми:

Молодша ланка (1-4 кл.): «Що для мене бути гідним?». Для середнього шкільного віку (5-9 кл.): «Україна та її сучасні герої». Для старшого шкільного віку (10-11 кл.): «Ми вільні громадяни вільної держави».

Зауважте, що потрібно дотримуватися всіх вимог оформлення конкурсної роботи:

1. Обсяг роботи, класи:
Молодша група (1-4 кл.): 8-10 слайдів;
Середня група (5-9 кл.): 10-12 слайдів;
Старша група (10-11 кл.): 12-15 слайдів.

2. Робота має бути написана державною мовою.
Учасники можуть розкрити тему у власних віршах, прозі, творах-роздумах або есе. Матеріали необхідно доповнювати фото, малюнками, ілюстраціями, анімацією, звуком відповідно до тематики та теми проєкту.

3. Об'єм завантаженої презентації повинен становити не більше 300 Мб.

Оцінюватися буде повнота розкриття теми, відсутність будь-яких помилок та плагіату. Також звертатиметься увага на оформлення та наповнення презентації. Три переможці всіх турів у трьох вікових категоріях (початкова, середня і старша школи) стануть учасниками стипендіальної програми від «Всеосвіти». Це означає, що кожен переможець щомісяця, до кінця навчального року, отримуватиме 1 000 гривень стипендії від «Всеосвіти».

Визначення переможців розіграшу

Переможців буде визначено на основі голосування інших користувачів. Всі роботи будуть відкриті для перегляду на сайті «Всеосвіта». За них зможе проголосувати кожен охочий на сторінці розіграшу.

Як проголосувати за учасників розіграшу?

Щоб проголосувати за творчу складову роботи дитини, виконайте 2 дії:

1. Авторизуйтесь на сайті «Всеосвіта»;

2. Перейдіть на сторінку зі світлинами конкурсних робіт учасників і натисніть позначку «Проголосувати».