Матеріали учасника «Савчук Андрій Юлійович»

Підтримайте учасника у розіграші фірмових подарунків. Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

12
Опис роботи:

Багато дій в нашому житті ми робимо, не замислюючись. Наприклад, в магазині ми купуємо продукти і пакуємо їх у пакети, а вдома перекладаємо в холодильник. А пакет? Він відправляється у відро для сміття. На цьому його користь для нас закінчується. У середньому "життя" пакета в руках людини становить три години. І понад 150 років він розкладатиметься на звалищі, виділяючи шкідливі речовини. Використовувані на протязі нетривалого часу пакети накопичуються в не обчислюється кількості, майже не утилізуються через шкідливості процесу, які не піддаються біологічному розпаду.

Метою моєї роботи став пошук альтернативи поліетиленовим пакетам і це звичайно стала перевага за багаторазового використання еко-сумкою. Так я маю навики до малювання то вирішив сам створити  свій власний дизайн з логотипом, допомогу в пошитті мені надала моя тітка, яка є професійною швеєю, а тканину та фарби придбали для роботи самостійно з моїм керівником вчителем екології та біології Бабін Я.В. Використання натуральної екологічної сумки давно модно в Америці і Європі, в тренді і в Україні.

Еко сумка – ефективний і простий спосіб зменшити токсичні відходи. Кожен може зробити конкретне корисну дію – пошити самостійно або придбати готову, користуватися і просувати для підтримки здорового способу життя та збереження навколишнього середовища.

 • Школа
  Сокирянська гімназія , м.Сокиряни, Сокирянський район, Чернівецька область
 • Учасник
  Савчук Андрій Юлійович
 • Переглядів
  1574
 • Додано
  28.11.2019
 • Унікальних голосів:
  12