Враження класу «3-Б» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Весна – 2020». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

42
Враження класу:

Нам випала нагода прийняти участь в олімпіаді у не простий час – час тривалого карантину.

Основною метою для мене в огранізації роботи було активізувати учнів, пробудити жагу до навчання, надати впевниності у власних силах дітям та їх батькам, які під час дистанційного навчання як ніколи щільно влилися у навчальний процес. Практичне застосування набутих знань, під час виконання олімпіадних завдань, несе в собі не аби-яку мотиваційну роль, особливо враховуючи те, що ці знання здобуті більш самостійно, зважаючи на дистанційно невчання.

Учні нашого класу добре впоралися із поставленими задачами як на організаційному так і на змістовому рівнях. Участь в олімпіаді приймали діти, що показують різні рівні знань, але при цьому всі впоралися із завданнями на належному рівні. 

Ми – цілеспрямовані, впевнені, талановиті, різні, яскраві, неординарні. Ми – 3-Б. Ми – родина. Ми прагнемо розвиватися та самовдосконалюватися. Тому саме наш клас має отримати подарунок.

 

  • Унікальних голосів:
    42