Враження класу «Росток 1-А клас » від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Весна – 2020». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

109
Враження класу:

           Олімпіада “Всеосвіта Весна-2020” надала можливість перевірити та  повторити здобуті знання   з рідної української   мови. У цьому році наші учні вперше прийняли участь в олімпіаді. Перші хвилювання і радощі відчували діти і їх батьки, за успіхи в олімпіаді, отримавши  свої дипломи I, II, III рівнів, а також сертифікати учасника! Посмішки на обличчах і сяючі очі дітей від перемоги у змаганнях, варті тих зусиль, що вкладають батьки та вчитель протягом навчального року. Ми вдячні організаторам конкурсу за яскраві нагороди, цікаві завдання та можливість поборотися за цінні призи!  

              Здобувачі освіти дуже задоволені своїми успіхами! Вони відчули смак перемоги і жагу до нових знань!

              Наші учні акттивні, креативні, талановиті, розумні і веселі. За наполегливість у досягненні високих результатів у навчанні, вони заслуговують на перемогу. Ми сподіваємось, що набір плакатів «Кожен має знати» стане нашим цінним подарунком і приємною згадкою про перемогу у олімпіаді Всеосвіта з української мови!

 • Школа
  КЗ СЗШ № 5 ім.Г.Романової , м.Кам'янське, Дніпропетровська область
 • Клас
  Росток 1-А клас
 • Переглядів
  3605
 • Додано
  09.04.2020
 • Унікальних голосів:
  109