Враження класу «"Щасливі діти" (2-Б клас)» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Весна – 2020». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

Враження класу:

Усім привіт! Вас вітає файне місто Тернопіль! Приємно познайомитися, ми – здорові, щасливі та успішні учні 2-Б класу школи № 24!

 

    Обожнюємо подорожувати, експерементувати, танцювати, мріяти…. А особливо нам подобається брати участь в дистанційній олімпіаді “Всеосвіта”. Для чого ми це робимо? Хочемо розвивати свій інтелектуальний потенціал, творче мислення, ерудицію, вміння працювати дистанційно. З першого класу ми не пропустили жодної олімпіади. Запитаєте нас чому?  Тому що олімпіада містить різнотипні та інтерактивні завдання. Ми маємо можливість працювати у будь-який час та можемо безкоштовно взяти участь в олімпіаді. А головне – кожен з нас отримує ексклюзивні нагороди.

Дякуємо організаторам за чудову можливість спробувати свої сили, перевірити рівень знань та поринути у море позитивних емоцій! З нетерпінням чекатимемо на нові конкурси, а також на подарунки від шкільної всеукраїнської олімпіади “Всеосвіта весна – 2020”. До нових зустрічей!

  • Унікальних голосів: