Враження класу «4-В» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Весна – 2020». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

92
Враження класу:
 1. Вже не перший рік наш клас бере участь в олімпіадах від “Всеосвіта”. Це дуже чудова нагода для дітей як онлайн, так і офлайн перевірити свої знання, дізнатися щось нове. Приємно, що організатори розробляють незвичайні запитання, а підпорядковують їх під вік та інтереси учнів. Вони завжди  містять кольорові ілюстрації чи фото, це допомагає дитині знайти правильну відповідь, чітко зрозуміти питання. Всі учасники отримують заохочення: сертифікати чи дипломи, додаткові розробки від організаторів олімпіади.
 2. Цьогоріч учні нашого класу приймали участь онлайн. Це було дуже зручно, адже під час карантину ми не змогли провести це в класі та зробити фото. Всі учасники задоволені результатами. Навіть є Дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів.
 3. Наш клас товариський, веселий, ативний. Нам дуже подобаються олімпіади від “Всеосвіта”. Ми хотіли би прийняти участьу розіграші, і безперечно, виграти подарунок.
 • Школа
  Бердянська ЗОШ № 3 , м.Бердянськ, Запорізька область
 • Клас
  4-В
 • Переглядів
  1883
 • Додано
  20.03.2020
 • Унікальних голосів:
  92