Враження класу «2А » від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Весна – 2020». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

88
Враження класу:

1.Вдячна проєкту «Всеосвіта», за організацію та проведення дистанційної олімпіади . Участь у олімпіаді дала мені змогу не тільки контролювати рівень засвоєння знань учнів, а й підвищити їх самооцінку. Завдяки цій олімпіаді , кожен учень мав можливість проявити себе, а мені випала нагода провести ефективну роботу над помилками, що покращило загальну успішність учнів класу. Дякую команді фахівців проєкту «Всеосвіта». Бажаю вам не зупинятись!

2.Діти кожного разу із задоволенням виконують завдання олімпіади (завдання завжди дуже цікаві) більшість дітей виконують завдання без помилок, інші допустили 1 – 2 помилки.

3.Я працюю у 2 класі спеціальної школи, майже всі учні нашого класу з  багатодітних сімей, соціально вразливих, які опинились у складних життєвих обставинах,тому  участь  у олімпіадах та конкурсах для них справжнє свято, а коли вони отримують свої нагороди їхньому щастю і радості  не має  меж. Однією з найзаповітніших мрій нашого класу  є  подарунок від Всеосвіти.

 • Школа
  Парасковіївська СЗШІ №40 Донецької облради , c.Парасковіївка, Бахмутський район, Донецька область
 • Клас
 • Переглядів
  842
 • Додано
  12.03.2020
 • Унікальних голосів:
  88