і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Зустрічайте – вийшов другий номер журналу «Всеосвіта»!

Вже незабаром журнал розлетиться по всій Україні!

Хочемо поділитися з вами своєю радістю: сьогодні вийшов другий номер журналу «Всеосвіта»!

З моменту виходу першого журналу минуло 4 місяці, але для нас вони пролетіли, немов одна мить. Адже ми невтомно шукали, писали та створювали для вас найкращі розробки. Результат нашої праці ви можете побачити та прочитати на 70-ти сторінках нашого видання, але спершу журнал розлетиться всією Україною!

Про що другий випуск нашого журналу?

Вже незабаром читайте про неймовірні історії успіху українських педагогів та школярів, думки й поради освітніх експертів та отримуйте безліч дизайнерських розробок, які допоможуть урізноманітнити навчальний процес та прикрасити робоче місце.

Ми пишаємося своєю роботою і можемо впевнено сказати: освітній журнал «Всеосвіта» – це справжня знахідка для українських вчителів, адже в нашому друкованому виданні завжди можна відшукати корисну інформацію, цікаві ідеї, і, щонайголовніше, – багато натхнення. Тож коли Ви візьмете видання до рук, обов'язково відчуєте заряд енергії та гордість, і от чому: наші журнал створено з любов'ю. Створено в Україні.

Оформлення передплати

Якщо ж у Вас ще не було нагоди ознайомитися з журналом, оформлюйте передплату та будьте в курсі освітніх трендів разом зі «Всеосвітою»!

При оформленні передплати на рік ви отримаєте одразу два номери нашого друкованого видання.


Оформити передплату на журнал «Всеосвіта»


 

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти