+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о
Львів

Зроби цікавий відосик та отримай Apple iPad

А як ви гадаєте, коли урок – це супер? Напевно тоді, коли діти проводять його самі. А отримують за це не оцінки, а сучасні ґаджети.

Вже другий рік поспіль українськи учні мають можливість розробити власний урок та виграти цінні призи, які підготували організатори конкурсу – львівська компанія EdPro.

Цьогоріч у всеукраїнському змаганні #SuperUrok 2019 взяли участь команди з 17 областей України. Школярі 5-11-х класів та їхні вчителі впродовж двох місяців формували команди, організовували свою роботу, розробляли тематику уроку та, головне, – записували відео. Розміщене на власному YouTube-каналі та, за бажанням, популяризоване відео уроку могли побачити усі бажаючі.

Журі було над чим попрацювати, адже школярі вражали своїм новаторським підходом та нестандартним мисленням. Дуже цікаві та креативні відео-уроки з інформатики, незвичайні – з історії та літератури, та найактуальніші для сьогодення – з екологічною проблематикою. Були навіть уроки за міжпредметною тематикою.

Враженням від цьогорічних робіт поділився Дмитро Галько, тренер компанії EdPro, Diamond mozaLearn ICT Expert.

 Загалом, команди, котрі я оцінював, використовували лише кілька інструментів та елементів анімації у програмі mozaBook. Команди знайшли своє 3D, котре могли показати відповідно до тематики уроку, та на його основі розкривали тему уроку. Часто команди не надто заглиблювались у тему свого уроку та використовували інструменти, котрі не зовсім доречні для висвітлення їх питань чи теми уроку. Проте майже всі команди змогли вийти за рамки типової презентації та зробити дійсно неординарне відео. Також приємно вразила винахідливість команд, котрі не мали можливості використовувати інтерактивну панель чи розумну дошку. Синхронізація учасників команди та радіо-мишка спрацювали бездоганно.

І ось найголовніше! Перше місце, цікавий досвід і Apple iPad отримала команда «Дикий Захід» ліцею № 51 ім. Івана Франка ЛМР, керівник – вчителька української мови Івахів Ілона.

Зайшла я у 8-А клас і сказала: «Хто хоче виграти планшет?» Як і очікувалось, почула багато «я», ну а як ще мотивувати сучасних дітей? Кажу далі: "Я їх не маю, але знаю, як можна їх виграти!" І тут робота закипіла. Мені до душі припала п'ятірка 8-класників, які до того ж додатково займались риторикою й акторським мистецтвом, – поділилась спогадами переможниця. 

Старались усі учасники, але перемогу отримали найсильніші. За друге місце команда отримала телефони, за третє – колонки. Всі учителі-фіналісти отримали ліцензії на Mozabook, а перша трійка – можливість поїхати в Угорщину до міста Сегед, де компанія Mozaik проведе для них навчання.

Спрямованих на творчість дітей майбутнього зі своїми вчитялями можна було побачити та привітати 21 червня у Львові. Адже нагородження переможців конкурсу SuperUrok 2019 відбулось у рамках Фестивалю освіти «Вчителі майбутнього».

А ще мрії збуваються! Цьогоріч участь у конкурсі взяла команда «Школи супергероїв». Школа, яка розмістилась в Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні, не стала переможцем конкурсу, але... отримала смарт-панель EdPro.ua! І тому суперурокам в школі супергероїв бути! А найкращий супер урок від Ліцею № 51 ім. Івана Франка ЛМР ви можете побачити нижче: 

Фотоматеріали надані компанією EdPro

Авторка: Любава Кулинич

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись