Новини
1317
28 серпня 2020 о 18:08

Знову за комп'ютером: у Чернівцях та області учні вчитимуться дистанційно

Невиконання вимог нестиме адміністративну, і навіть кримінальну відповідальність.

У районах Чернівецької області, які потрапили до "червоної" зони карантину, навчання буде дистанційним. Про це на брифінгу сказала заступниця голови обласної адміністрації Ірина Ісопенко, повідомляє видання "Погляд".

І це незважаючи  на те, що депутати Чернівецької міської ради під час сесії прийняли рішення дозволити роботу шкіл з першого вересня цього року.

За словами посадовиці, очне навчання в "червоній" карантинній зоні заборонене. Яким чином директори шкіл виконають цю вимогу, можна буде побачити 1 вересня. Обласний департамент направить школам наказ про умови навчання в різних зонах карантину, а також лист з роз'ясненнями щодо заборон "червоної" зони.

Невиконання цих вимог нестиме адміністративну відповідальність, а якщо це загрожуватиме життю та здоров'ю дітей, то і кримінальну, яку визначатимуть правоохоронці, — сказала Ісопенко.

Нагадаємо, що вчора, 27 серпня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 27 серпня переглянула поділ регіонів за рівнями епідемічної небезпеки COVID-19. “Червоний” рівень встановлено у 21адміністративно-територіальній одиниці.

Згідно з рішенням комісії, до “червоного” рівня віднесено:

  • міста Івано-Франківськ, Коломия і Калуш, а також Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області;

  • міста Біляївка та Ізмаїл Одеської області;

  • міста Дубно та Острог, Костопільський та Радивилівський райони Рівненської області;

  • міста Бережани та Чортків і Бережанський район Тернопільської області;

  • місто Чернівці та Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський та Новоселицький райони Чернівецької області.
    Наголошую, що “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки встановлюється виключно за показниками поширення коронавірусної хвороби у відповідних районах.

Вас також може зацікавити: Скільки масок на день потрібно учню: у МОЗ роз’яснили правила нового навчального року

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.