ЗНО-тренінги: абітурієнти зможуть всебічно підготуватись до іспитів

Запорізький національний університет організував безкоштовні тренінги з написання ЗНО, на яких майбутні вступники перевірять рівень загальної підготовки та отримають корисні поради.

Щорічне Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні змушує хвилюватись тисячі абітурієнтів, адже від успішності іспитів залежить вступ до омріяного вишу. Постійні переживання і незнання деталей організації ЗНО часто сприяють зниженню рівня ефективності виконання завдань. Намагаючись звести вплив цих негативних факторів до мінімуму, Запорізький національний університет організував безкоштовні тренінги з тестування для всіх бажаючих. Щоб стати безпосереднім учасником, потрібно лише заздалегідь зареєструватися на сайті навчального закладу.

Як зазначає Міністерство освіти і науки України, під час тренінгів абітурієнти зможуть не тільки перевірити власний рівень підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання, але й детальніше дізнатись про сам процес організації тестування та отримати, за необхідністю, цінні поради від психологів і викладачів, що допоможе майбутнім студентам краще зорієнтуватись в системі тестування.

Профільні викладачі університету самостійно готують тестові зошити відповідно до програми ЗНО з конкретного предмету. Такі програми є у відкритому доступі на сайті УЦОЯО. Під час укладення зошитів ми намагаємось врахувати усі нюанси: структуру, кількість та складність завдань, манеру викладу тощо. Важливим для нас є й результат тестування, його об'єктивність. Для цього ми оцінюємо роботи не за прізвищами учасників, а за шифром, який вони отримують під час реєстрації, – підкреслила начальник відділу доуніверситетської підготовки ЗНУ Юлія Паскевська.    

На сьогоднішній день учасники тренінгів склали тести з української мови і літератури, географії, біології та хімії, а попереду чекають іспити з іноземної мови, історії України, математики і фізики.

Зазначимо, що цьогоріч курси пройшли школярі Запоріжжя та області, а також долучились абітурієнти з інших регіонів.

На тренінгах спеціалісти розповідають майбутнім студентам про технічні особливості проведення ЗНО і пояснюють, які документи потрібно мати для допуску, якої дисципліни притримуються протягом написання тесту і як правильно розрахувати свій час, щоб дістатись до місця проведення Зовнішнього незалежного оцінювання без запізнень.

Крім того, абітурієнтів вчать методам швидкого зосередження на завданнях, що позитивно впливає на подолання внутрішньої тривоги, неприємного хвилювання і допомагає вчасно виконувати весь тест, приділяючи кожній окремій задачі необхідну кількість хвилин.   

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.