Новини
2634
26 травня 12:50

ЗНО-2021 з англійської мови: правильні відповіді до завдань

Найбільшу явку учасників на пункти тестування зафіксовано у Тернопільській області, а найменшу – у Чернівецькій.

Тестування основної сесії ЗНО-2021 з англійської мови склали 129 073 особи – це 88,2% від загальної кількості зареєстрованих. Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти.

60 учасників зовнішнього незалежного оцінювання не допустили до пунктів тестування через запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу, 5 – через виявлені у них ознаки ГРЗ.

78 учасників припинили роботу над тестом дочасно через порушення процедури проведення #ЗНО. Дотримання процедури тестування контролювали 68 громадських спостерігачів.

Найбільшу явку учасників на пункти тестування зафіксовано у Тернопільській області – 91,12%, найменшу у Чернівецькій – 82,95%.

Результати тестування оголосять до 18 червня. З правильними відповідями до завдань сертифікаційної роботи з англійської мови 2021 можна ознайомитись тут:

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Наступне тестування основної сесії ЗНО-2021 – з математики/математики (завдання рівня стандарту) – відбудеться 28 травня.


Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – «Тренажер ЗНО» від «Всеосвіти». Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завдяки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флешкартки у подарунок! Вони доступні також в онлайн-форматі, тож ви значно зекономите ваш час і зможете підготуватись до тестування будь-де!

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: ЗНО-2021: як пройшов перший день основної сесії тестування

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.