Новини
2635
31 травня 17:14

ЗНО-2021 у розпалі: завтра відбудеться найчисельніше тестування

У п'ятницю 28 травня учасники склали тестування з математики і вже встигли перевірити власні результати.

Завтра, 1 червня 2021 року, вівторок, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та української мови і літератури.

На тест з української мови і літератури зареєструвалися 250 681 особа, на тестування з української мови – 126 401 особа. Для учасників ЗНО з української мови і літератури створено 16 891 аудиторію у 1 070 пунктах тестування, з української мови – 8 472 аудиторії у 599 пунктах ЗНО. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Щоб уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску. Якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50, його не допустять до участі у ЗНО.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;

  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Якщо абітурієнт не зможе пред’явити оригінал Сертифіката, паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, його не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

На тестуванні варто мати із собою:

  • 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору;

  • пляшечку з питною водою без етикетки;

  • засоби індивідуального захисту, які учасник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, учасники залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.

Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії ЗНО, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

ЗНО з математики

Нагадаємо, що у п’ятницю, 28 травня, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Тестування основної сесії складали 244 839 осіб, що становить 83,9% від загальної кількості зареєстрованих. Водночас для проходження тестування з математики (завдання рівня стандарту) з’явилися 9 246 осіб – це 11,96% зареєстрованих.

102 учасники ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 14 – через ознаки гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 159 громадських спостерігачів.

Найбільшу явку учасників зафіксовано у Київській області – 87,2% зареєстрованих, найменшу у Чернівецькій – 72,1%. Тестування з математики (завдання рівня стандарту) найбільше складали у Києві – 21,5%, найменше у Чернівецькій області – 3,6%.

Результати тестування оголосять до 22 червня. З правильними відповідями до завдань сертифікаційної роботи з математики 2021 можна ознайомитись тут:


Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – «Тренажер ЗНО» від «Всеосвіти». Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завдяки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флешкартки у подарунок! Вони доступні також в онлайн-форматі, тож ви значно зекономите ваш час і зможете підготуватись до тестування будь-де!

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.