ЗНО-2019: три, два, один… Поїхали!

Вже завтра, 21 травня, в Україні розпочинається основна сесія незалежного тестування. ТОП-5 порад, аби не втратити цьогорічний шанс!

Тестування з математики у вівторок складатимуть понад 146 тисяч осіб. Цьогоріч ЗНО з цієї дисципліни увійшло до трійки найпопулярніших серед учасників. Очолили рейтинг, традиційно, українська мова та історія України.

Для того, щоб учасники, які ще не проходили зовнішнє оцінювання не заблукали у незвіданому «лісі оцінювання», ми підготували для них ТОП-5 порад, що допоможуть звернути увагу на найважливіше і не втратити з поля зору організаційні моменти.


Порада №1
 Перевірте важливу інформацію та правильно розрахуйте час 

Учасники, які запізнюються на тестування, втрачають своє право проходити тест з предмета цьогоріч. Їх не допускають до пункту проведення зовнішнього оцінювання. Тож, рекомендуємо заздалегідь відвідати пункт тестування або перевірити маршрути прибуття до нього. На пункт тестування бажано примчатися за 45 хвилин до початку тесту і тоді ніхто не постраждає ;)

Усю найважливішу інформацію зазначено у запрошенні-перепустці. Заздалегідь дізнатися адресу проведення незалежного оцінювання ви також можете дізнатися на своїй інформаційній сторінці сайту УЦОЯО.


Порада №2
 Усі важливі документи мають бути з вами 

Сьогоднішній вечір ідеально підходить для того, щоб напрасувати речі та скласти усі документи, необхідні для допуску до пункту тестування:

  • оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорт/інший документ, серію (за наявності) та номер якого зазначено у сертифікаті;
  • запрошення-перепустка для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Важливо! До речі, не забудьте роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки.

Склавши всі необхідні папери, перевірте ще раз чи усе з перерахованого ви зібрали. Ви маєте пред’явити саме оригінал сертифіката, паспорта або документа, що його заміняє (серію та номер якого зазначено у сертифікаті). Якщо ви надасте копії цих документів, вас не допустять до пункту проведення ЗНО.


Порада №3
 Прибудьте до пункту тестування заздалегідь 

Зазвичай зовнішнє незалежне оцінювання розпочинається об 11:00, однак допуск учасників до пунктів тестування припиняють вже о 10:50!

Вхід до пунктів відкривають з 10:15.


Вас також може зацікавити:


Порада №4
 Не беріть із собою «заборонені» предмети 

Під час проходження тесту, абітурієнту забороняється мати при собі будь-які засоби зв’язку, пристрої зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, не передбачених процедурою тестування.

Важливо! Вимкнуті засоби зв’язку та окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв також заборонено проносити з собою на пункт тестування.

Що ще неможна брати з собою учасникам ЗНО?

  • верхній одяг;
  • парасольки;
  • сумки;
  • книжки.

Учасникам ЗНО під час проходження тесту з математики заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо. Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, учасники ЗНО залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.


Порада №5
 А ось це краще візьміть! 

В Українському центрі оцінювання якості освіти рекомендують взяти з собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, адже інколи паста несанкціоновано відмовляється співпрацювати з вами :)

За вікном вже дуже тепло, літо натякає на спеку, тому в аудиторіях, найімовірніше, буде дещо тропічно ;) Тож, не втратьте можливість позбутися спраги та прихопіть пляшку з питною водою. Але це тільки за вашим бажанням.

Важливо! Зверніть увагу, посудина з водою має бути прозорою.


Нагадаємо, «Всеосвіта» нещодавно долучилась до флешмобу #ЩастиНаЗНО на підтримку випускників з усієї України.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
2
міс.
2
6
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!