ЗНО–2019: як у тебе з фізикою?

Правильні відповіді тестів з фізики! Вираховуємо приблизний результат твого оцінювання.

У четвер, 30 травня, 21 417 учасників ЗНО склали незалежне оцінювання з фізики. За інформацією УЦОЯО – це 91,2% від загальної кількості зареєстрованих. 4 учасники ЗНО не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з обов’язкових документів, 7 – через запізнення.


Завантажити тестовий зошит з фізики 2019 року


правильні відповіді на тестові запитання з вибором одного варіанту

На визначення офіційних результатів піде чимало часу (оголошення балів ЗНО з фізики цьогоріч відбудеться не пізніше 14 червня), але, здається, жоден з учасників не готовий чекати так довго. Тож, пропонуємо тим, хто згорає від нетерпіння, просто зараз розрахувати свої орієнтовні результати.

Вираховуємо тестовий бал

Зверніть увагу на те, який саме номер присвоєно вашому тестовому зошиту, адже від цього залежатиме, які відповіді будуть правильними.

Визначивши, номер зошита сертифікаційної роботи з фізики, ознайомтесь із таблицею й оберіть необхідну вам колонку, там і будуть написані правильні варіанти або приклади–відповіді, за які нараховується певна кількість балів. Наприкінці, підсумуйте усі набрані бали.

 Завдання №1–24 
з вибором однієї правильної відповіді

Завдання вважається виконаним успішно, якщо учасник незалежного тестування обрав і вказав правильну відповідь у бланку відповідей А. У такому випадку правильна відповідь оцінюється в 1 бал. Якщо ж учасник вказав неправильну відповідь, зазначив більше однієї відповіді або відповідь не позначив взагалі – відповідь оцінюється в 0 балів.


 Завдання №25–28 
на встановлення відповідності

Виконання завдання передбачає утворення «логічних пар» між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник незалежного тестування зробив позначки на перетинах рядків (цифри) і колонок (букви) у таблиці бланка відповідей А. Завдання оцінюється в 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність.

Тож, за відповідь на це завдання ви можете отримати 0, 1, 2, 3 або 4 бали.

0 балів за відповідь отримують учасники які:

  • зробили більше однієї позначки в рядку;
  • не вказали жодної правильної відповідності («логічної пари»);
  • не надали відповіді на завдання.

 Завдання №29–32 
відкритої форми з короткою відповіддю (структуровані)

Успішно виконаним вважається завдання, до якого в бланку відповідей А записано відповідь, згідно з вимогами та правилами. Правильну відповідь на кожну частину завдання оцінюють в 1 бал. У випадку, якщо відповідь вказано неправильно або не вказано зовсім – завдання оцінюють у 0 балів.


 Завдання №33–38 
відкритої форми з короткою відповіддю (неструктуровані)

правильні відповіді на неструктуровані завдання відкритої форми

Завдання вважається виконаним, якщо учасник незалежного тестування, здійснивши числові розрахунки, записав кінцеву відповідь у бланк відповідей А, дотримуючись вимог і правил.

Неструктуроване завдання оцінюється в 0 або 2 бали: 2 бали, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або відповіді на завдання не надано.

Важливо! Розв’язання завдань на чернетці, згідно з офіційною документацією, до уваги братися не будуть, тож і не перевірятимуться.


Як дізнатися свій орієнтовний результат за 200-бальною шкалою?

Для отримання результатів за 200–бальною шкалою, можна скористатися таблицею переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів. Однак, цьогорічну таблицю УЦОЯО оприлюднить вже після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «складено/не складено». Проте, ви можете ознайомитися з торішніми офіційними таблицями.


Розраховуємо приблизний результат за 12-бальною шкалою?

Те ж саме стосується і переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1–12 балів (таблицю опублікують до 14 червня). Тому ви можете вирахувати орієнтовну оцінку за ДПА.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати учасникам ЗНО, які автоматично складають підсумкову атестації, - 60. Для розрахунку результату з ДПА враховуються всі завдання сертифікаційної роботи

Важливо! Визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Бали можуть суттєво відрізнятися, враховуючи різні рівні тестів та фактичні результати виконання завдань учасниками.


Довідково

Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь у незалежному оцінюванні з об'єктивних причин, впродовж п’яти робочих днів з дати складання тестування (до 5 червня), можуть подати заяву до регіонального центру оцінювання якості освіти про участь у додатковій сесії зовнішнього оцінювання. Додаткова сесія ЗНО з фізики відбудеться 4 липня.


Вам також можуть стати у пригоді інші матеріали:


Посилання на УЦОЯО: http://testportal.gov.ua

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
2
міс.
2
1
дн.
1
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!