Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Новини
1097
8 грудня 2022 о 10:00
pdf Роздрукувати

Зміст шкільної інформатики оновлять — МОН

З метою оновлення змісту інформатичної освіти запроваджено пілотні зміни у навчальному предметі «Інформатика» для 1-12 класів.

Протягом цього навчального року в Україні проведуть пілотне впровадження освітніх ресурсів із інформатики для шкіл, створених у рамках спільного проєкту МОН, Мінцифри та програми EU4DigitalUA.

Відповідний наказ підписав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

50 українських шкіл із різних регіонів країни братимуть участь у пілотуванні оновлених освітніх ресурсів предмета «Інформатика».

До пілотування будуть залучені українські та міжнародні експерти.

Зазначається, що результати моніторингу ефективності впровадження навчально-методичного забезпечення навчального предмета «Інформатика» опрацюють після закінчення навчального року.

За підсумками моніторингу Інститутом модернізації змісту освіти будуть надані пропозиції щодо можливості використання навчально-методичного забезпечення навчального предмета «Інформатика» у школах.

Нагадаємо, під час змішаного навчання в умовах війни перед вчителями сьогодні стоїть завдання зробити освітній процес безпечним, не втративши якості. Проте коли школярі перебувають у різних форматах навчання, учителеві доведиться протягом дня працювати у різних формах, через що навантаження на освітянина збільшується.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.