Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
787
1 вересня 2019 о 20:36
pdf Роздрукувати

«Змінимо країну разом» - прем’єр-міністр України вітає всіх з 1 вересня

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук привітав з Днем Знань всіх, хто навчає та навчається. Він розказав трохи про сучасність, виклики та майбутнє української освіти. А також проїхався на самокаті по будинку Уряду.

«Завтра ви підете до школи. До різних шкіл. Великих і маленьких, в містах і селах. На сході й на заході, на півночі та півдні нашої великої країни. А я піду на роботу в Кабінет міністрів України, де я працюю прем’єр-міністром», - розпочав своє звернення Гончарук. Він також додав, що хтось учнів колись також займе цю посаду. Проте тоді Україна вже буде сильною і модерновою державою, з якою рахуватимуться в світі.

Прем’єр-міністр зауважив, що сьогодні стоїть серйозний виклик – зробити освіту в Україні сучасною, конкурентною. Такою, що відповідає європейським зразкам. Також голова уряду підтримав новообрану міністерку освіти і науки України Ганну Новосад. За його словами, такі виклики у сучасній освіті якраз для молодої та амбітної команди, що формує нині Новосад.

Свою маленьку мандрівку Гончарук закінчив в залі засідань будинку Уряду України. «Тут міністри ухвалюють важливі для України рішення. Але для того, щоб країна була успішною, нам потрібні розумні освічені, вільні громадяни. Ви!».

Наостанок прем’єр-міністр України побажав всім добре вчитися. У свою чергу він пообіцяв зробити разом з урядом все, щоб створити для цього необхідні умови.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.