Змінилися до невпізнання: Топ-5 шкіл після капітального ремонту

Пропонуємо Вашій увазі переглянути декілька навчальних закладів України, які зуміли перетворити себе на "школу майбутнього".

Ще декілька років тому, практично усі школи України не мали привабливого вигляду, як зовні, так і всередині приміщення. Звичайні, сірі стіни, або ж пофарбовані фарбою, згодом лущились та не привертали особливої уваги. В класах стандартні столи, які могли бути пописані ручкою, довгі коридори зі старим кахелем, тяжкі, скрипучі двері теж почали набридати. В таких умовах учням було навчатися не комфортно.

Більшість шкіл України, які знаходились у катастрофічному стані, зуміли перетворити себе на «школу майбутнього». Так, ще є заклади, які потребують проведення ремонтних робіт. Такий процес відбувається поступово.

Поки що пропонуємо почитати цікаву інформацію про заклади, які зуміли «реанімувати» себе та зараз виглядають так, що там хочеться навчатися, розвиватися, досліджувати та просто приємно проводити час.  

1.Школа №6 в Жовтих Водах ( Дніпропетровська область)

Школу №6 в місті Жовті Води називають «найяскравішою» в Україні. Заклад пофарбований у 4 різноманітні кольори. Переобладнання планується і в класах. На даний момент відомо, що в школі утеплили фасад та замінили вікна на енергоощадні. Таке рішення пов’язане з тим, що заклад зекономить до 50 % тепла. Учениця 8 класу Анастасія зазначає, що школа стала дуже красивою.

Джерело: promum

2.Опорна школа у Мирнограді (Донецька область)

В школі замінені двері, вікна, комунікації. Утеплені стіни та фундамент, укладено новий дах. Класи обладнанні новими меблями та сучасною технікою. Тепер викладачі зможуть використовувати сучасні методики для навчання дітей.

Джерело: сайт города Покровска и Мирнограда

3.Школа №280 в Бортничах (Київська область)

В цьому році в школі провели капітальний ремонт. У закладі також утеплили фасад і дах, замінили вікна і освітлення, обладнали класи меблями та технікою, переоснащали спортивний зал і столову. В школі також є танцювальний зал і гардеробна. Наступним кроком планується будівництво стадіону.

Джерело: Большой Киев

4.Навчально – виховний комплекс  «Ерудит» (м.Київ)

Ремонтні роботи почались в минулому році. Конструкція закладу стояла понад 8 років. Школа має 4 поверхи. У кожному класі є два види дошок: традиційна та інтерактивна. На території школи вже відкритий басткетбольний майданчик. Також школа обладнана пандусами для дітей з особливими потребами. Навколо закладу висаджено багато зелених насаджень.

Джерело: abcnews

5.Школа без вчителів СОУП (Одеська область)

І відразу виникає запитання: «Чи можлива школа без вчителів»? В Овідіополі Одеської області відкрили незвичайну школу, в якій діти навчатимуть один одного. Співробітник  СОУП – це наставники, а не вчителі. У школі діти вчаться створювати проекти, вивчають IT-напрям, дизайн, англійську мову. СОУП організовують на базі місцевих бібліотек, коворкінгів, будинків культури.

Джерело: Сьогодні

Надіємось, що навчальний процес в оновлених школах подарує дітям незабутні емоції. Як бачимо, влада завдяки підтримці директорів, вчителів, органів місцевого самоврядування може допомогти навчальним закладам провести ремонтні роботи.

Ніколи не потрібно мовчати і приховувати проблему! Дітям потрібний сучасний освітній простір для якісного навчання та виховання. Можна стверджувати, що ми впевненим кроком наближаємось  до європейських стандартів.

Список оновлених шкіл буде доповнюватись!

Посилання:

http://abcnews.com.ua/

https://bigkiev.com.ua/

http://34.ua/

https://ukr.segodnya.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.