+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Змійка-психологиня, або як в американській школі учні з тваринами навчаються

Американський педагог Корі Стрітс відкрив класну кімнату, в якій живуть щурі, змії та жаби. Вони допомагають учням налаштуватись на роботу.

Уявіть собі, що на вашому вчительському кріслі повзає щур, з квіткового вазону звисає змія, а на учнівській парті сидить жаба. Уявили? Пробігли мурахи шкірою? Певне, що так! А от в деяких освітніх закладах цих тваринок вважають… лікувальними.

У Лейквудській середній школі, що в Америці, існує особливий клас, відкритий для всіх. Називається він «Істоти тут». Кілька років тому педагог спеціальної освіти Корі Стрітс за власні кошти відкрив класну кімнату, яку зараз порівнюють з «зоопарком рептилій».

У нас є миші, у нас є щури, змії, ящірки, черепахи і жаби. Це дуже весело, – розповів вчитель. – Діти піклуються про тварин, а істоти також допомагають їм налаштуватися на роботу.

Студенти пана Корі мають багато обов'язків у класі, серед яких найголовніші – доглядати за тваринами і занотовувати свої спостереження.

Це стає частиною розкладу, тому щодня тварин годують і прибирають у них, а у дітей є робочі дошки, за якими вони слідкують. Ми проводимо багато часу за грою з тваринами, – поділився Корі Стрітс.

Програма, за словами вчителя, розпочалася з уроків про науку. Наразі учні вивчають різні цікавинки про тваринне життя.

Вони досліджують взаємозв’язок з тваринами, який ми намагаємося викладати серед іншого матеріалу в спеціальному (освітньому) класі. Учні вивчають процедуру та нові методи роботи, – зазначив вчитель.

Діти не просто мають енергетичний зв’язок зі своїми друзями-тваринами. Ці істоти допомагають студентам подолати проблеми, які часом занадто делікатні для людини.

Лука, мій учень, часто відчуває занепокоєння. Але коли він йде на перерву і бере Рональда (щура), можна побачити, як його тіло розслабляється, він перестає бути напруженим, – зізнався пан Корі про одного зі своїх учнів.

Стрітс не планує зупиняти програму, адже вона продемонструвала доволі успішні результати. У підсумку учні стали спокійніші, менш схильні до стресу, а натомість з’явилося важливе почуття відповідальності за власну роботу та за життя інших. 

Як вам така незвична терапія з тваринами? Чи не лякає вас можливість тримати щурів та змій у себе в класі?

Автор статті: Ольга Білан

Посилання на Wkys3: https://www.wkyc.com

Фотоматеріали взяті з офіційного сайту Wkys3. 

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти