«Жива підлога», інтерактивна пісочниця та скеледром: в Києві відкрили дитячий садок

В Києві відкрили сучасний дитячий садочок, який може приймати дітей з особливими освітніми потребами.

Багато дитячих садків в Києві потребують значних ремонтних робіт. Населення столиці кожного року збільшується у десятки разів, тож для молодої родини важливо знайти садок недалеко від дому. Серед усіх дошкільних навчальних закладів в Києві є такі, що перестали давно функціонувати. В інші заклади потрібно реєструватись у чергу, і це враховуючи, що перед Вами може бути зареєстровано ще понад 5000 тис. людей. Ці проблеми вже вирішуються. Сучасні дитячі садки відкриваються на всій території України.

Нещодавно в столиці, мер Києва побував на відкритті Святошинського садочка №179. Як передає видання Хрещатик, через інтенсивну забудову Борщагівки виникла потреба у забезпеченні місцями дітей дошкільного віку.

Дитячий садок перестав приймати дітей 18 років тому. В приміщенні працював міський центр зайнятості. Ремонтні роботи невдовзі завершились, і тепер заклад готовий приймати дітей.

Я переконаний, що всі батьки хочуть, щоб їх діти відвідували садки європейського рівня. І наше завдання - забезпечити комфортні умови дітям для виховання та навчання, - сказав мер Києва.

Мер нагадав, що його команда продовжує все робити, щоб черга до дитячих садків поступово скорочувалась.

І ми робимо все, щоб у найближчі кілька років цієї черги не було. Вирішити проблему допоможе будівництво нових та реконструкція і капітальні ремонти старих закладів, - сказав міський голова.

Оновлений садок відповідає сучасним вимогам. Його можуть відвідувати діти з особливими освітніми  потребами (інклюзія). Для зручності усіх дітей садок обладнаний пандусом. Також тут є сенсорна кімната з різноманітним комплексом для психологічного розвантаження, сучасний скеледром, інтерактивна пісочниця. Серед цікавого тут є «жива підлога», де діти можуть грати у будь-які ігри.

Відзначається, що такий садок є прикладом того, якими мають бути усі дошкільні навчальні заклади не тільки міста Києва, але й України. Діти мають навчатися та виховуватися в комфортних умовах. 

Фотоматеріали взяті з офіційного сайту газети Хрещатик

Посилання на видання Хрещатик: http://www.kreschatic.kiev.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.