Життя підготувало для вас найяскравіші враження – як освітяни підбадьорили учасників ЗНО

Підбадьорливі побажання та натхненні слова підтримки від освітян тим, хто складатиме зовнішнє незалежне оцінювання.

Сьогодні розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Схвильовані випускники йдуть до пунктів тестування. Їхні переживання можна зрозуміти, адже для них навчальний рік завершився дистанційно.

Відучора вчителі, керівники закладів освіти, депутати, громадські діячі долучилися до флешмобу #ЩастиНАЗНО й підтримали випускників натхненними словами.

Наприклад, Любомира Мандзій закликала учасників ЗНО не переживати й зберігати спокій, адже пункти тестування забезпечені всіма засобами індивідуального захисту:

Дорогі випускники та всі учасники ЗНО!

Закінчення навчального року було вкрай непростим, але ми разом подолали його та дійшли до найважливішого етапу, своєрідного перевалу між шкільним життям та студентським – ЗНО. Я бажаю всім вам успіху в складанні тестів!

Не переживайте, не панікуйте і зберігайте впевненість у своїх силах. Перший іспит ЗНО – завжди найбільш тривожний, але нічого страшного в тестуванні немає. Пам'ятайте – пункти тестування забезпечені всіма необхідними засобами захисту для вашої безпеки.

7 учасників, які не мають змоги дістатися пунктів тестування через несприятливу погодну ситуацію в Івано-Франківській області, зможуть скласти ЗНО під час додаткової сесії. А всім іншим ще раз бажаю успіху!

Відомий директор київської спеціалізованої школи Дмитро Ламза написав, що закінчення школи й перехід до ЗВО – важливі етапи в житті випускника:

Любі наші діти! Любі наші випускники! Ось і дочекалися тієї миті, коли кожен з вас отримає Свідоцтво про повну загальну середню освіту. Цей документ засвідчує те, що ви закінчили школу і маєте право вступати до ЗВО. Але навчанню у виші передує ЗНО. І саме завтра хтось із вас буде складати іспит з математики. Кожен вчитель, кожен представник батьківської громади триматимуть за вас кулачки. І пам’ятайте: цей шлях проходили всі. Ким би ви не були – вчителем, лікарем, поліцейським, міністром або навіть президентом, закінчення школи й перехід до ВНЗ – важливі етапи вашого життя. Я підтримую рух колеги Юрія Кінькова та впевнено говорю: #ЩастиНАЗНО!

Ірина Чернілевська, директорка школи №179, яка є одним з пунктів ЗНО, також підтримала учасників тестування й запевнила, що все пройде згідно з правилами безпеки:

Шановні випускники! Завтра нарешті старт ЗНО-2020. Ми всі так довго чекали на цей момент, переживали, сумнівалися: буде чи не буде? Ви вже 25 разів говорили собі: «Все! Я готовий!» А через деякий час: «Ой! Я все забув». Вірте в себе! Ви все зможете. Ви особливі. Так, у вас не було переживань від Свята останнього дзвоника. Та й випускного у звичному форматі також не буде. Але у Всесвіті все врівноважено!

Життя підготувала для вас найкращі й найяскравіші враження! Усе тільки починається! Завтра пункти ЗНО чекають на вас! І за умов дотримання правил особистої безпеки вам нічого не загрожує. З Вами ваші знання, ваші вчителі і молитва ваших батьків! Пункти ЗАБЕЗПЕЧЕНІ масками, дезінфекторами, пірометрами. Усе буде добре! #ЩастиНАЗНО

Олена Фіданян, директорка Департаменту освіти і науки Києва, також приєдналась до побажань:

Перше ЗНО. Математика – цариця наук. Усім зичимо Успіху! Бажаємо отримати 200 балів! Завтра в місті будуть працювати 74 пункти. Скільки прийде охочих вступити до закладів вищої освіти, підрахуємо після обіду. А ще порівняємо з кількістю тих, хто бажали та передумали. Головне, що ми надали право вибору кожній родині, яку долю обрати для дитини. Саме заради цього ми з колегами об'єднали зусилля та з 3 червня працювали на результат. Дорогі батьки випускників, завтра нашим дітям усе вдасться, бо вчителі триматимуть за вас кулачки. Пункти ж готові. Навіть встигли вирішити один форс-мажор. Та про це завтра... А сьогодні – ЩАСТИ НА ЗНО!

Володимир Зеленський опублікував невелике відеопобажання:

Чесно кажучи цього року все несправедливо через коронавірус. У вас не було нормального Останнього дзвоника, не було випускного. Як ви зараз кажете і висловлюється моя донька «Це був повний треш». Але завтра у вас ЗНО. Важливий день. Я впевнений, що все буде добре і буде дуже гарний результат. Я знаю, що вам не просто. Ми усі будемо тримати за вас кулаки заради вашого результату. Пам’ятайте найголовніше – це масочки, відстань від один до одного…будь ласка. І все дезінфікуйте. Усе, що можете.

Зазвичай я всім бажаю 36, 6. Це про температуру. Усім бажаю 200 балів! Ви молодці. Бажаю здоров’я!

Марина Потапенко, заступниця міністра молоді та спорту України також записала відеопривітання:

Вітаю випускників із закінченням навчального року. В останні місяці він виявився особливим, але ви успішно змогли завершити, навчаючись віртуально. Бажаю легко переступити зі шкільного життя в доросле. Це відповідальний період, але вірю – вам не забракне сміливості, наполегливості, впевнено крокувати до визначеної вами мети. Саме сьогодні перед вами відкривається безліч незвіданих шляхів, якими ви будете впевнено йти до професійного самоствердження. Щиро бажаю успішно скласти ЗНО, бути впевненим у своїх силах та знаннях. Буйно мрійте та ставте амбітні цілі. Щасти на ЗНО!

У соціальних мережах вже почали з'явилось перші світлини з пунктів тестування.

Учасникам ЗНО вимірюють температуру і приймають документи.

Читайте також:

За крок до ЗНО: напередодні іспитів Любомира Мандзій розповіла про основні правила

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.