Жага до навчання: першокласник надихає однолітків вчитися та дає їм корисні поради

Позитивний учень першого класу Пашко дає поради одноліткам, як покращити дистанційне навчання.

В той час, коли деякі батьки скаржаться, що навіть їхні дорослі діти інколи не можуть виконувати шкільні завдання без пильного контролю та допомоги, мати першокласника Пашка пишається та радіє відповідальністю свого сина. Жінка зізнається, що уроки її син  виконує самостійно. А мати в цей час має змогу зайнятися своїми хатніми справами.

У шкільному чаті відповідальний Пашко не забуває й про однокласників. Хлопець встигає надихнути однолітків та дати їм корисні поради, як покращити дистанційне навчання. 

Просто подивіться на шалену жагу до навчання цього позитивного хлопчика. 

Першокласник дуже серйозно ставиться до навчання. Кожен ранок Павло прокидається о сьомій ранку, робить уроки й надсилає відеозвернення своїй вчительці та однокласниками. 

Маленький хлопчик відкриває секрети свого навчання та закликає усіх бути позитивними. Саме такі малюки надихають бути кращими.

Джерело: https://vse.ee/dpa

Можливо, вас зацікавлять такі матеріали:

Заслужений вчитель України зізнався, що "не дотягує" до вимог професійного стандарту

МОН має скасувати ДПА для 11-х класів – освітяни звернулися до освітнього омбудсмена

Вдячність вчителю: батьки подякували вчителям за якісне дистанційне навчання

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.