Новини
614
4 серпня 15:49

Завтра завершується реєстрація вступників на спеціальну сесію ЄВІ

Реєстрацію здійснює приймальна комісія закладу вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Завтра, 5 серпня о 18:00 завершиться реєстрація вступників для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Станом на 10:00 4 серпня екзаменаційні листки створено для 15 700 осіб, оплатили послугу близько 4 000 учасників.

Реєстрацію у ЄВІ здійснює приймальна комісія #ЗВО, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

! Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка та сплати коштів на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти. Вартість послуги з проведення вступних випробувань становить 540 гривень.

Для сплати коштів потрібно зайти до «Кабінету учасника ЄВІ/ЄФВВ» і скористатися електронною платіжною системою або роздрукувати квитанцію і  сплатити її у відділенні / через термінал самообслуговування будь-якого банку.

! В #УЦОЯО радять не зволікати з оплатою коштів для участі у спеціально організованій сесії #ЄВІ, адже якщо до 10 серпня 2021 року не сплатити суму в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним.

Зазначимо, що спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться 11 вересня 2021 року.

Також вас може зацікавити: Майбутні магістри зможуть претендувати на бюджет під час додаткового набору: за яких умов це відбуватиметься

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: