Новини
552
3 червня 17:53

Завтра відбудеться ЗНО з історії України

Для учасників зовнішнього незалежного оцінювання створено 1 262 пункти тестування.

Завтра, 4 червня 2021 року, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.

Згідно з даними, на тестування з історії України зареєструвалися близько 299 тисяч осіб. Для учасників створено 1 262 пункти тестування.

На завдання сертифікаційної роботи з історії України для кожного учасника виділяється 150 хвилин. Тест налічує 60 завдань, за правильне виконання яких можна набрати 94 бали.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;

  • запрошення-перепустки для участі в ЗНО, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Якщо учасник тестування не зможе пред’явити оригінал Сертифіката, паспорт або інший документ, що посвідчує особу, його не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

На тестуванні варто мати:

  • 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору;

  • пляшечку питної води без етикетки;

  • засоби індивідуального захисту, які учасник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Щоб уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, коли учасникові/учасниці #ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Довідково.

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, учасники залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування. 

Нагадаємо, 7 червня 2021 року, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

Вас може зацікавити матеріал: ЗНО з української мови та української мови і літератури 2021: правильні відповіді

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.