Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Завдяки ZOOM українські діти навчатимуться дистанційно

Компанія Zoom допоможе забезпечити доступ до високоякісної дистанційної освіти всіх здобувачів.

Міністерство освіти і науки України та Zoom Video Communications, Inc. погодили надання ліцензії уніфікованої комунікаційної платформи Zoom Education ы застосунків Large Meetings для організації дистанційного навчання у закладах освіти України.

Про це повідомляє освітній центр Верховної Ради України.

Zoom надасть достатню кількість ліцензій, щоб кожна школа та заклади вищої освіти в Україні могли здійснювати освітні програми дистанційно.

Станом на сьогодні майже 800 закладів освіти мають ліцензований доступ використання інструментів Zoom, що дозволило вчасно розпочати 2022-2023 навчальний рік для мільйонів здобувачів освіти.

Виклики, які зараз постають перед українською освітою, справді безпрецедентні. Системний аналіз, який нещодавно провели МОН у співпраці з освітнім кластером в Україні, Світовим банком, ЮНІСЕФ і Міжнародною неурядовою організацією Save the Children, підтвердив, що більшість шкіл, коледжів і університетів працюють або повністю дистанційно, або в змішаному режимі. Наша відповідальність полягає в тому, щоб учні та вчителі мали необхідні інструменти для безперервності процесу навчання та щоб ніхто не залишався осторонь. Ми висловлюємо глибоку подяку Zoom за швидке реагування та масштабну підтримку, — наголосив перший заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки проведе збір індивідуальних даних учнів для розподілу обсягу освітньої субвенції на 2023 рік між місцевими бюджетами. Деталізований до окремого здобувача освіти масив інформації уможливить недопущення задвоєння обліку учнів після їхнього вимушеного переміщення через повномасштабну війну.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.