і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Жартівливі передбачення для школярів «Що тебе чекає в 2019 році?»

Жартівливі передбачення, які гарантовано піднімуть настрій і створять атмосферу свята.

Уже за лічені дні вся країна зустрічатиме Новий рік. Безумовно, всі готуються до святкування і вже у передчутті того новорічного дива.  Ми завжди підсумовуємо усе, що трапилось з нами за весь поточний рік і думаємо, що ж трапиться у прийдешньому. 

Ми певні, що і вашій малечі кортить дізнатися про те, які сюрпризи їм варто очікувати у 2019 році. Не будемо інтригувати…презентуємо вам веселу цікавинку від “Всеосвіти” – жартівливі передбачення для дітлахів “Що чекає тебе в 2019 році?”. 

Завантажити матеріал можна за посиланням: https://vseosvita.ua/library/peredbacenna-na-novij-rik-98025.html

У який спосіб можна використовувати передбачення? Ми підготували для вас кілька цікавих варіантів: 

 1.  Для початку роздрукуйте всі передбачення і виріжте їх окремо. Згорніть передбачення трубочкою і перев’яжіть їх ниткою. Знайдіть капелюшок і покладіть їх всередину. Перш ніж витягнути своє пророцтво, дитина голосно запитує: “Що мене чекає у 2019 році?”. Не підглядаючи в капелюшок, дитина витягує одне передбачення і читає вголос або про себе. 

 2.  А як щодо печива з передбаченнями? Від таких смаколиків малеча не відмовиться, а всередині на них чекатиме приємний сюрприз. Печиво потрібно зробити самостійно, а в мережі інтернет ви знайдете багато різноманітних рецептів:)

 3.  Передбачення можна прикріпити до новорічних подаруночків. 

 4.  Без цукерок на Новий рік не обійтись:) Заздалегідь розгорніть цукерки, вкладіть передбачення і згорніть назад. Діставати такі солодощі можна з чарівного мішечка. 

Команда “Всеосвіти” вітає всіх з новорічними святами! Ми підготували для вас добірку унікальних календарів на прийдешній рік, з якими ви зможете легко та цікаво планувати кожний свій день.

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти