Новини
15916
29 липня 16:44

Зарплата в освіті майже зрівнялась з середньою в економіці: звіт Державної служби статистики

Найбільша середня зарплата зафіксована у Києві, а найменша – у Кіровоградській області.

Заробітна плата штатних працівників в освітній сфері у червні 2021 року склала 14 158 грн і майже зрівнялась з середньою зарплатнею в економіці. Про це йдеться в аналітичному звіті Державної служби статистики.

Згідно зі статистичними показниками, середня заробітна плата в освіті у червні склала 98,9% від середнього рівня заробітних плат в економіці країни. Водночас середня сума нарахувань працівникам освітньої сфери у відсотковому відношенні в порівнянні з червнем минулого року склала 131,3%

За даними Державної служби статистики, середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у червні 2021 року становила 14 313 грн, що у 2,4 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн).

Зазначимо, що найбільша середня зарплата зафіксована у Києві – 20 455 гривень, а найменша у Кіровоградській області – 11 497 гривень.

Матеріал, який вас може зацікавити: Педагоги в ІРЦ отримуватимуть надбавки до посадового окладу не менше 25% – рішення Уряду

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.