Новини
1546
29 січня 2020 о 12:13

Запущено освітній портал для державних службовців

Національне агентство з питань державної служби звітувало про запуск порталу управління знаннями. Він створений для налагодження комунікації між держслужбовцями, які шукають можливості для підвищення кваліфікації, та суб'єктами таких освітніх послуг.

Завдяки порталу pdp.nacs.gov.ua у державних службовців з’являється можливість самостійно обрати та планувати цікаве й актуальне для себе навчання.

Служби управління персоналом отримали інформацію де і коли навчати держслужбовців. А суб’єкти послуг з підвищення кваліфікації можуть поширити на порталі інформацію про свої програми та розширити коло своїх слухачів.

Вже понад 300 програм підвищення кваліфікації розміщено на сайті. Наповнення ресурсу триває, – повідомляє Нацагентство держслужби.

Курси та вебінари від «Всеосвіти» можуть зараховуватися вам як підвищення кваліфікації.

Нагадаємо, що 21 серпня 2019 року Уряд прийняв постанову №800, якою затвердив «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (а 27 грудня Порядок був доповнений постановою Уряду №1133).

Ви можете включити вебінари та курси від «Всеосвіти» у річний план підвищення кваліфікації – і вони будуть зараховані у підвищення кваліфікації.

До кожного вебінару та курсу можна замовити сертифікат, зміст якого повністю відповідає вимогам документів про підвищення кваліфікації (згідно пункту 13 «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»).

Чому «Всеосвіта»? 

Спікери та спікерки наших курсів і вебінарів – справжні фахівці з усіх куточків України. Ми пропонуємо вам лише актуальні, цікаві та ґрунтовно розроблені теми, які допоможуть  дізнатися про сучасні методи й підходи в освіті, підвищити рівень своєї підготовки, а також вразити учнів, батьків і колег широким творчим світоглядом.

Долучайтеся до перегляду вебінарів, проходьте курси та зростайте професійно разом із «Всеосвітою»!

Сторінка вебінарів: https://vseosvita.ua/webinar

Сторінка курсів: https://vseosvita.ua/course

Читайте також: Підвищення кваліфікації вчителів: роз’яснення Любомири Мандзій

Джерело: Національне агентство з питань державної служби https://vse.ee/bnw

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.