Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Запрацювала програма з підготовки патронатних вихователів

Розпочалося навчання фахівців на тренерів і психологів.

В Україні запрацювала нова програма з підготовки прийомних батьків, опікунів, батьків-вихователів, усиновлювачів, патронатних вихователів.

Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики України.

Відповідно до нової програми:

  • частину занять для кандидатів тренери проводитимуть спільно, іншу частину — по групах (окремо для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники, усиновлювачі, патронатні вихователі). Це дозволить більш персоналізовано готувати кандидатів на створення визначеної сімейної форми виховання;

  • на заняттях буде присутній психолог;

  • кандидати також відвідуватимуть заняття з безпеки та домедичної підготовки.

Раніше такий варіант програми вже випробували на Тернопільщині, де за нею підготували 80 кандидатів у різні форми сімейного виховання та у патронатні вихователі.

Мінсоцполітики наголошує, що нова програма не скасовує попередні — регіональні центри соціальних служб самі можуть обирати, яку з них використовувати.

Як відомо, 13 вересня розпочалося навчання фахівців на тренерів і психологів, які після закінчення тримісячного курсу та отримання відповідних сертифікатів зможуть самостійно готувати кандидатів на створення однієї з сімейних форм виховання та патронатних вихователів у своїх регіонах.

Нагадаємо, психологи ДСНС України оприлюднили низку порад щодо того, як допомогти дитині, якщо вона почула або побачила щось шокуюче і злякалася.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.