Київ

Закон про булінг працює: на вчителя склали протокол за цькування дитини

Педагогиня булила учнів, безпідставно звинувачувала їх та принижувала особистість школярів.

У цьому році набув чинності Закон «Щодо протидії булінгу», який захищає суб’єктів освітнього процесу від цькування. І вже відомо про випадок складання протоколу на вчителя.

До поліції міста Києва звернулися батьки учнів загальноосвітньої школи, що розташована в Подільському районі, з повідомленням про жорстоке поводження щодо дітей з боку педагога.

Вчителька цькувала дітей, безпідставно звинувачувала їх та принижувала особистість школярів.

Працівники сектору ювенальної превенції встановили, що педагогиня впродовж декількох днів двічі під час уроку кричала та ображала малолітню школярку, через що дитина зверталася до медпункту, бо погано себе почувала після цієї ситуації. Крім того, факт психологічного тиску відбувся ще стосовно двох інших дітей, – йдеться у повідомлені Національної поліції.

Керівництво школи факт булінгу підтвердило, про що було складено відповідні протоколи.

Згідно з отриманою характеристикою, педагогиня схильна до агресивних дій, використовує нецензурні вислови щодо колег, батьків та дітей. Стосовно вчительки складено три адміністративні протоколи, скеровані для ухвалення рішення до суду, – повідомили у Національній поліції.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Розкажіть учням, як успішно протистояти булінгу

9 порад для вчителя-жертви булінгу

Проблема шкільного насилля в різних формах прояву сьогодні існує практично в кожному освітньому середовищі. Педагогічний колектив не має достатнього рівня фахової підготовки з попередження булінгу та чіткого алгоритму реагування. Надзвичайно актуальний курс від «Всеосвіти» Протидія шкільному насильству допоможе поглянути на проблему з різних сторін та організувати максимально ефективну протидію прояву насильницьких дій в учнівському середовищі.

Пройти курс: https://vseosvita.ua/course/protydiia-shkilnomu-nasylstvu-1.html

Актуальний вебінар від “Всеосвіти” Булінг в освітньому середовищі: як розпізнати та як діяти ознайомлять вас із державною політикою та нормативно-правовим забезпеченням в Україні щодо запобігання та протидії насильству в освітньому середовищі. Спікерка Інна Маніленко розповість про практичні навички правового розпізнавання булінгу, а також про створення чітких алгоритмів дій учасників освітнього процесу у такій ситуації. 

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/buling-v-osvitnomu-seredovisi-ak-rozpiznati-ta-ak-diati-127.html

Джерело: Zmina

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
4
дн.
0
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!