Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Нестандартний підхід до формувального оцінювання: досвід, інструментарій, новації
»
Взяти участь Всі події
Новини
385
28 листопада 2022 о 23:05
pdf Роздрукувати

Заклад освіти є територією безпеки під час війни: Шкарлет

Інфрастуктурна складова концепції безпеки закладів освіти під час повномасштабної війни найбільш фінансово затратна.

Під час воєнної агресії країни-терориста росії заклади освіти перебувають під постійним прицілом рашистських ракет. Адже кремль через поразки на фронті обрав тактику підступної війни з цивільним населенням, наносячи удари по школах, будинках, лікарнях і критичній інфраструктурі України.

Концепція безпеки в закладах освіти в умовах воєнного стану передбачає дві складові:

  • організаційно-методичну;

  • інфраструктурну.

Про це під час національного марафону повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, найбільше питань виникає щодо інфрастуктурної складової концепції безпеки, оскільки вона вимагає коштів.

У 2022-2023 році закладено цільову освітню субвенцію, яка використовуватиметься виключно на формування безпекового захисту. Вона передбачає 1,5 мільярда гривень. За рахунок цієї субвенції в опорних школах, які ще не мають укриття, побудують сховища, — сказав міністр.

Він додав, що завдяки ЮНІСЕФ відбулося забезпеченння обладнанням шкільних укриттів: каремати, аптечки, низка необхідних товарів, що забезпечують безпечне перебування школярів в укриттях.

Профільний міністр наголосив, що заклад освіти є територією безпеки.

Нагадаємо, через російську агресію під час повномасштабної війни Міністерство освіти і науки проведе удосконалений національний мультипредметний тест (НМТ), який міститиме обов’язковий і додатковий блоки.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.