Захопливі шестикутники: розвивальна гра «Hexi Cards»

З колодою шестикутних фігур можна легко вивчати кольори, елементарні математичні дії та розвивати логічне мислення.

Кейт Ферлі – колишня вчителька початкової школи і палка фанатка друкованих видань. «Hexi Cards» – її авторська гра для дітей, яка складається лише з кольорових шестикутників.

Що ж у них особливого і чому гра подобається дітям?

Кейт говорить, що в її голові час від часу виникають круті ідеї, але найчастіше вони видаються провальними. Однак черговий її задум виявився простим та успішним водночас: гра, що складається з колоди шестикутних фігур, зафарбованих у різнокольорові секції. Вона назвала їх «Hexi Cards».

Уся крутизна цих карток полягає в тому, що вони прості, і їх можна використовувати різними способами, – пояснює Кейт Ферлі.

Наприклад, Ной (2,5 роки) за допомогою «Hexi Cards» вивчає кольори, називаючи колір і шукаючи відповідний на картках. Також хлопцю подобається створювати з шестикутників  візерунки та фігури просто на підлозі своєї кімнати!

Старшим дітлахам (5 років і 9-річні близнюки) теж спочатку були до вподоби візерунки з яскравих шестикутників, але незабаром вони створили власну гру, яка нагадує доміно. Для цього вони використовували три колоди карт (кожній дитині по колоді).

Гравці кладуть картки по черзі. Кожен наступний учасник повинен відшукати в себе на картці такий самий колір, який є на шестикутнику попереднього гравця.

Згодом дівчатка ускладнили гру й додали математичну складову: за кожен відповідний колір учасник отримує бал. Якщо гравець за раз може поєднати кілька кольорів, то отримує бал за кожну правильну секцію. Після закінчення гри діти рахують бали і у такий спосіб практикують додавання.

Ця гра буде корисною вчителям, які можуть використовувати гру й на уроках, і у позашкільний час. А також «Hexi Cards» стане у пригоді батькам, які хочуть цікаво та продуктивно провести час зі своїми дітьми. Крім того, гра чудово доповнить навчальні матеріали НУШ.

Усе, що необхідно зробити – безкоштовно завантажити макет, зробити декілька копій та вирізати картки. 

Завантажити гру: https://vseosvita.ua/library/rozvivalna-gra-hexi-cards-205354.html

Джерело: https://vse.ee/brz


Більше цікавих розробок та ігор, які зможуть захопити вашу дитину з першої миті, а також сприятимуть її активному розвитку, ви можете знайти у розділі Розробки.

Завантажуйте розробки безкоштовно і вчіться із задоволенням!

Розділ “Розробки”: https://vseosvita.ua/news/rozrobki

Авторка: Марина Лавріненко 


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Як навчати основ геометрії з фігурками танграму

Як вивчати абетку за допомогою фігурок танграму

Як навчати іноземній мові з фігурками танграму

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
3
міс.
0
7
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!