Заяви на навчання у профтехучилища приймаються до 1 жовтня

Є можливість опанувати робітничу професію за державний кошт.

Зарахування до закладів профтехосвіти, відповідно до Правил прийому, повинно завершитися до початку навчального року, 1 вересня. Втім, якщо не виконане регіональне або державне замовлення, закладам надається право продовжити набір вступників. Мова йде про професії або спеціальності  в межах ліцензованого обсягу закладу.

Наразі уряд дозволив приймати заяви абітурієнтів до 1 жовтня у закладах профтехосвіти, де залишаються недоукомплектованими групи для навчання за кошти регіонального або державного бюджету. Лист, у якому надається дозвіл проводити добір учнів у професійно-технічні училища, розміщено на сайті МОН.

Нагадаємо, у нинішньому році було виділено 123 тис. 315 бюджетних місць, де навчатися можна безкоштовно. З них 109 тис. 249 місць це регіональне замовлення, 14 тис. 066 держзамовлення, зокрема, 7 тис. 287 за професіями загальнодержавного значення.

Посилання на МОН.

«Всеосвіта» також писала:

Прийом заяв у профтехучилищах продовжиться до вересня

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!