За перемогою до Африки: українські школярі вирушили на Всесвітню гімназіаду

Сьогодні у Марокко стартує 17-та Всесвітня літня гімназіада - спортивні змагання для школярів зі всього світу.

Серед українських школярів є не лише талановиті винахідники, а й сильні спортсмени! Цього року на Всесвітню літню гімназіаду вирушає 122 учасники з України. Саме їм випала честь представляти країну на спортивних змаганнях світового рівня, де їм складуть гідну конкуренцію школярі із 70 країн світу. Щоб потрапити до української збірної, ці діти пройшли довгий шлях та виконали великий обсяг роботи. Змагання такого масштабу ставлять перед учасниками багато викликів, але як мудро зазначають самі спортсмени, «важко на тренуваннях, легше на змаганнях!».

Учасники вирушили до Марокко ще 30 квітня. Тоді ж в Борисполі їм влаштували урочисті проводи, на яких їх привітали відомі спортсмени та представники Міністерства молоді та спорту.

Для них це будуть великі змагання. Тому вони повинні бути впевнені у своїх силах, робити все, що вони знають, вміють, і діяти так, як їх вчили батьки та тренери, - зазначив Сергій Бубка.

Сере українських представників є уже відомі та титуловані спортсмени, чемпіони світу та Європи – гімнасти Вікторія Онопрієнко з Києва та Назар Чепурний з Черкас.

Вікторія Онопрієнко
Назар Чепурний

Загалом, учасники змагатимуться  у 17-ти видах спорту: стрільба з луку, легка атлетика, бокс, шахи, велоспорт, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, спортивна аеробіка, дзюдо, карате, петанк, плавання, тхеквондо, теніс, боротьба вільна та греко-римська. Цікаво, що 6 із них уперше включені до програми ігор – бокс, велоспорт, гольф, петанк, серфінг і тхеквондо.

Ці діти – вже великі переможці, адже спорт вимагає великої самовіддачі та наполегливості. Вони є прикладом для всієї української молоді! Бажаємо успіхів, сили та перемог українській спортивній збірній!

Фотоматеріали взяті із сайтів Главком, НОК, СпортМон.

Інформація взята із сайту Правда Тут: http://pravdatut.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.