Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події
Новини
464
14 квітня 21:08

За кордон через військову агресію росії виїхало 22 тисячі українських вчителів

У МОН розповіли, скільки українських вчителів виїхало за кордон під час війни

За кордон через військову агресію росії виїхало 22 тисячі українських вчителів.

Такі дані озвучив Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет під час єдиного ефіру українських телеканалів 14 квітня.

Маємо інформацію, що майже 22 тисячі вчителів виїхали за кордон, – зазначив очільник МОН.

Він додав, що освітяни мають можливість влаштуватися у європейських країнах. Наприклад, вчителі можуть викладати українську мову та історію України, а також – вчителювати у суботніх школах.

Це для того, щоб українські діти наздоганяли свою програму, не відчували себе відчуженими від освітнього процесу, – пояснив Сергій Шкарлет.

Міністр додав, що освітні департаменти країн Європейського союзу підтримали українських освітян.

Хочу відмітити Грецію, Францію, Польщу, Чехію, країни Балтії, Словенії. Я не знаю жодної країни Європейського союзу, яка б не підтримала нас і освітян в цей особливо важкий час, – додав він.

Нагадаємо, в березні у Міністерстві освіти погодили рішення про те, що освітяни мають право навчати дітей дистанційно. Таким чином надали можливість вчителям  та викладачам, які виїхали за кордон, продовжувати працювати зі своїми українськими учнями. 

Джерело: pravda.com.ua Вікторія Андрєєва. Фото: Chekyravaa / Shutterstock.com

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.