За індивідуальним розвитком – у новий ресурсний центр

Повну підтримку та можливість розвивати усі свої здібності отримають майбутні відвідувачі нового інклюзивно-ресурсного центру в Одеській області.

Новий інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) відкрили у сільській школі села Вигода Одеської області. Малюки з особливими освітніми потребами зможуть отримувати тут поради психологів та педагогів, а батьки – дізнаватися, як створити умови для навчання та розвитку дітей вдома.  

Заклад обладнано за усіма сучасними вимогами: є спеціальні тренажери, кабінет лікувальної фізкультури, встановлено шведські стінки, бруси, балансири і сухий басейн для розвитку тактильних відчуттів. На полицях можна знайти дидактичні матеріали та навчальну літературу. Нові зручні меблі створюють повний комфорт перебування для дітей і дорослих.  

У центрі працюють практичний психолог, вчитель-логопед, дефектолог, реабілітолог. Фахівці проводитимуть комплексну оцінку рівня розвитку дитини, визначатимуть її освітні потреби та надаватимуть рекомендації щодо складання програм навчання. Для кожної дитини створюється індивідуальна програма.

Тут також можна домовитися щодо індивідуального та інклюзивного навчання поза межами школи, працівники закладу підкажуть необхідні контакти. Навчання, консультації та користування усіма послугами центру безкоштовні.   

Відвідувати новий інклюзивно-ресурсний центр матимуть змогу не тільки маленькі мешканці села Вигода, але й дітки ще з двох населених пунктів області – міста Теплодар і Біляївської об'єднаної територіальної громади.

Фото з сайту МОН: https://mon.gov.ua

379
04.06.2019 15:44:06

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.