Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників ЗДО і ЗЗСО за новим профстандартом
»
Взяти участь Всі події
Новини
886
27 серпня 11:31

З 1 вересня НУШ стартує у пілотних 5-х класах

Навчання 5-х класів за методикою НУШ розпочнеться у 136 школах країни.

З 1 вересня Нова українська школа стартує у пілотних 5-х класах 136 шкіл України. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис #Шмигаль під час вступної промови на засіданні Уряду 26 серпня.

В Україні продовжується реформа Нової української школи. З 1 вересня НУШ стартує у пілотних 5-х класах 136 шкіл України, – сказав Шмигаль.

Прем’єр зазначає, що ця модель організації освітнього процесу покликана навчити дітей критичному мисленню, а замість простого заучування інформації – набувати компетенції для застосування знань у реальному житті.

Глава Уряду також наголосив, що кожен педагогічний працівник повинен мати змогу користуватися особистим комп’ютером.

В Україні продовжує реалізовуватися програма забезпечення освітян необхідними технічними засобами для організації освітнього процесу, зокрема і в межах дистанційної форми навчання, – додав Шмигаль.

Нагадаємо, що у #МОН планують забезпечити всіх вчителів персональним комп’ютером до 2024 року.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: З 1 вересня усі школи України розпочнуть свою роботу в очному форматі, – Денис Шмигаль

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.