Новини
1266
24 вересня 16:14

З 1 вересня на самоізоляцію відправили 89 тисяч учнів, – Ігор Кузін

Загалом на самоізоляції перебуває близько 3 тисяч класів.

Минулої доби в Україні на COVID-19 захворіло понад 400 школярів, ще майже 7,3 тисячі учнів відправили на самоізоляцію.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін під час пресбрифінгу у Києві сьогодні, 24 вересня.

За минулу добу захворіло 402 учні, також 226 вчителів. Випадки захворювання призводять до зупинення навчального процесу. Лише вчора на самоізоляцію було відправлено майже 7 300 учнів, а загалом з 1 вересня – майже 89 тисяч. Це ті учні, які мали перебувати на самоізоляції у зв'язку з тим, що вони контактували з підтвердженим COVID-випадком, – сказав Кузін.

Головний санлікар додав, що 23 вересня на самоізоляцію відправили також 240 вчителів і працівників, а з 1 вересня – 3,367 тис.

Загалом на самоізоляції перебуває близько 3 тис. класів. На дистанційній формі роботи – 145 закладів середньої освіти, які у зв'язку з реєстрацією випадків коронавірусу перевели навчальний процес на дистанційку, – повідомив Кузін.

Заступник міністра наголосив, що з 20 вересня освітні заклади й далі працюватимуть за умови наявності 80% вакцинованого персоналу принаймні однією дозою вакцини, за наявності діючої довідки про тестування або сертифіката одужання.

Також Ігор Кузін зауважив, що обмеження «жовтого» рівня не поширюватимуться на заклади дошкільної освіти, спеціалізованої освіти та 1-4 класи.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: МОЗ планує запровадити обов'язкову вакцинацію від COVID-19 для педагогічних працівників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.