Young Heroes: учнів запрошують взяти участь у всесвітній соціальній кампанії

Учнів запрошують взяти участь у всесвітній соціальній кампанії Young Heroes, мета якої надихнути дітей, що героєм може стати кожний.

Мабуть, кожні батьки мріють про те, щоб їх дитина приділяла читанню належної уваги: їм купують цікаві книги з яскравими малюнками, йдуть на різні хитрості, та дитина все одно відмовляється читати. Краще пограти в ігри чи побігати з друзями на дворі, ніж сидіти та читати.

Звичайно, є діти, які не уявляють свого життя без книги, і немов, допитливі дослідники прочитують їх одна за одною, задовольняючи свою цікавість.

Читати – це завжди модно. Завдяки всесвітній соціальній кампанії Young Heroes діти матимуть змогу проявити свою винахідливість та креативність.

Мета проекту – героєм може стати кожний.

Тема цьогорічної кампанії - Readers Are Leaders («Лідером стає той, хто читає»).

До участі запрошують учнів під проводом керівника ( це має бути особа старше 18 років).

Для того, щоб втілити свою програму у життя, майбутнім учасникам необхідно мати підтримку не прибуткових громадських організацій.

Учасники формують команду, розробляють власну програму із заохочення до читанням та до 14 травня мають зареєструватись та подати звіти про діяльність організаторам.

Переможців у кампанії чекають дійсно чудові призи – це грошові нагороди.

Як повідомляє Освіторія, за перше місце команда отримає 5 тис.євро; за друге місце (а їх може бути декілька) учасники отримують по 2,5 тис.євро; також, грошові винагороди отримають учасники, за яких будуть голосувати користувачі мережі FaceBook: 1,5 тис.євро отримає команда посівши перше місце; 1 тис.євро за друге; 500 євро відповідно, за третє місце.

Цього року,  всесвітня кампанія відбувається завдяки підтримці міжнародного освітнього центру Helen Doron Ukraine.

Отож, всі хто має цікаві ідеї щодо заохочення читання можуть приступати до створення команди. Усі учасники отримають не тільки цінний досвід, але й можливість реалізувати свою програму на практиці.

Можливо, саме ваша команда зможе достукатись до сердець мільйони дітей, і довести, що читання – це приємне хобі і цікавий процес пізнання знань! 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.