Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Атестація педагогічних працівників у 2022/2023 н.р.: що потрібно врахувати в сучасних умовах?
»
Взяти участь Всі події

Якщо не встигли скласти НМТ — роз'яснення МОН

Міносвіти надало рекомендації, як діяти вступникам, які не встигли на основній сесії скласти мультипредметний тест.

Вступники, які не змогли з якихось причин скласти національний мультипредметний тест на основній сесії, зможуть зробити це на додатковій.

Про це повідомив міністр освіти України Сергій Шкарлет.

Нині для вступників, які не мали можливості зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, відкрито таку можливість до 15 серпня 2022 року.

Для цього потрібно створити реєстраційну картку, а потім сформувати та надіслати до регіонального центру оцінювання якості освіти необхідний комплект документів, — поінформував освітянин.

З 24 серпня учасники спеціальної сесії НМТ зможуть дізнатися свої дані для входу на Інформаційну сторінку. Вибрати населений пункт для тестування можна буде з 25 до 30 серпня, а остаточно визначитися з вибором населеного пункту — з 5 до 7 вересня.

До 10 вересня учасники отримають запрошення з датою та місцем складання НМТ. Тестування відбуватимуться з 12 до 16 вересня, — додав Шкарлет.

Нагадаємо, Міносвіти офіційно оголосило про організацію освітнього процесу в 2022-2023 навчальному році. Рішення щодо форми навчання дитини ухвалюватимуть батьки, а освітня система готова до процесу навчання в змішаному режимі.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.