Як вести класний журнал на карантині: пояснює Любомира Мандзій

95259
14 квітня 2020 о 18:56
Педагогам варто обмежитися короткими записами у процесі ведення уроку.

Впродовж дистанційного навчання Міністерство освіти і науки рекомендує педагогам просто вести свої записи та робити щоденні нотатки, а заповнюванням класних журналів займатися вже після закінчення карантину.

Про це розповіла т.в.о. Міністра освіти Любомира Мандзій під час онлайн-конференції EdCamp 2020.

Ми не відходимо від свого попереднього рішення щодо заповнення класних журналів після карантину. Коли ми готуватимемо листа про річне оцінювання, там буде обов’язково вказано, як саме заповнювати журнали, – зазначила пані Мандзій.

За її словами, рекомендаційний лист від МОНу з'явиться вже до кінця цього тижня. Попередньо зміст листа обговорили з Українським інститутом розвитку освіти та Директоратом дошкільної та шкільної освіти.

Тому прошу, утримайтеся, будь ласка, зараз від заповнення класних журналів. Ми зможемо це зробити згодом, – додала Любомира Мандзій


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Випускники 9-х класів матимуть свідоцтва про освіту вже у червні

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Читайте також:

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00