Статті
1069
30 листопада 2021 о 16:00

Як створити навчальні комікси та мультфільми за допомогою ресурсу ToonyTool

У цьому ресурсі можна виконувати велику кількість різних робіт та долучати до цієї роботи своїх учнів.

Щоденна підготовка вчителя до уроків потребує необхідності використання різноманітних онлайн-ресурсів. На допомогу може прийти один, але дієвий ресурс, завдяки якому вчитель зможе створити багато різноманітних матеріалів для роботи учнів на уроках.

У вебінарі вчителька початкових класів вищої категорії Марина Кропельницька ознайомила з можливостями онлайн-ресурсу ToonyTool та показала етапи створення коміксу/мультфільму з його допомогою.

ToonyTool – це безкоштовний онлайн-ресурс для створення мультфільмів та коміксів. Тут ви можете розмальовувати різні картини, додавати свої фото в інші картинки, створювати колажі, хмари слів та ще багато інших цікавих речей. Ресурс є англомовним, проте якщо клацнути на ньому будь-де правою кнопкою, то можна одразу перекласти онлайн-конструктор на українську мову.

Хмари слів

Перейшовши на сторінку «Хмари слів» можете клацнути на «Список слів», а далі на кнопку «Редагувати». Після цього побачите усі слова, що є на даному зображенні та зможете видалити їх, додавши замість них будь-які свої.

Далі можете обрати колір та фон для написів. Для цього слід клацнути на кнопку «Кольори», а далі – «Теми». Для збереження хмари слів натискаємо на «Файл» – «Зберегти як зображення» та обрати формат.

Зміна обличчя

Як тільки ви перейдете у розділ «Зміна обличчя», то побачите всі фотографії, куди можна буде додати своє обличчя. Далі – натиснути на кнопку «Обличчя» та обрати свою фотографію або ж фотографію ваших учнів.

Конструктор плакатів

У розділі «Плакати» відкривається вже готовий шаблон, який можна повністю редагувати: видаляти усі об’єкти, переміщати, додавати нові з панелі справа, а також додати свої зображення.

Розмальовки

Ресурс ToonyTool пропонує онлайн-розмальовки, проте їх можна й роздрукувати та роздати дітям у класі. 

Коли ви працюєте дистанційно, то можете дати доступ до зображення дітям, поділити їх на групи та запропонувати розмалювати зображення. Після завершення роботи, цю картинку теж можна завантажити на свій комп’ютер та роздрукувати.

Створення мультфільмів

Перед створенням мультфільму, варто продумати, для чого його створюєте, яка його ціль, для якого предмету, класу тощо.

Для початку треба встановити фонове зображення, їх можна обрати з уже готових або ж завантажити свої. Після цього натиснути на кнопку «Люди» та вибрати головного героя мультфільму.

Наприклад, за нашим сюжетом, хлопчик приїхав на ферму до дідуся і вчиться там рахувати кізочок. Тож додаємо хлопчика, різних тварин, а також створюємо репліку за допомогою кнопки «Мовна бульбашка».

Для того, аби створити наступний кадр слід натиснути на позначку дублювання кадру та обрати де саме треба дублювати кадр: вище чи нижче. На наступному нашому кадрі вже можна, наприклад, додати більше кіз, адже хлопчик за сюжетом їх рахує.

Щоб зберегти мультфільм натисніть на «Файл» – «Зберегти як відео» та встановіть тривалість кожного слайду, далі натисніть на кнопку «Завантажити» та назвіть цей файл.

Класичний інструмент

Зверху справа ви можете натиснути на кнопку «Класний інструмент» та вийти з оновленої версії. Тут не вийде зробити рухомі мультфільми/гіфки, проте можна створити цікаві зображення (меми) та додати їх у свою презентацію.

Тож ви обираєте будь-який фон (наприклад, якусь відому будівлю) та підбираєте символ. Зображення, яке у вас вийшло, завантажуєте на свій комп’ютер.

У цьому ресурсі можна виконувати велику кількість різних робіт та долучати до цієї роботи своїх учнів. Що старші діти, то теми можуть бути цікавішими. Таке подання матеріалу дозволить запам’ятовувати матеріал набагато легше та швидше.

Для того, щоб дізнатись більше про створення навчальних коміксів та мультфільмів у ToonyTool, переходьте за посиланням та дивіться вебінар Марини Кропельницької:

Зареєструватись на вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/stvoruemo-navcalni-komiksi-ta-multfilmi-u-toonytool-446.html

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.