Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Випускникам дали додатковий час для реєстрації в НМТ

Міносвіти назвало додаткові дати для реєстрації в НМТ через повномасштабне вторгнення росіян.

В Україні через повномасштабну війну росії проти України виділили додатковий час на реєстацію в НМТ випускникам, які не встигли вчасно подати заяви.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Особи, які через збройну агресію рф не мали змоги зареєструватися для участі у ЗНО (НМТ) в основний і додатковий періоди, отримають можливість зробити це під час спеціального періоду, — йдеться у повідомленні.

В які дати випускникам можна зареєструватися додатково:

  • з 12 до 15 серпня — сформувати реєстраційну картку на сайті УЦОЯО;

  • з 25 до 30 серпня — вибрати населений пункт для складання НМТ на персональній сторінці;

  • з 5 до 7 вересня — підтвердити на персональній сторінці участь у тестуванні та вказати найближчий населений пункт.

Нагадаємо, запрацював чатбот, що стане онлайн-помічником у питаннях вступної кампанії 2022 року. Натиснувши на кнопку «Поставити запитання», що розміщена в правому нижньому куту сайту, вступники можуть розпочати спілкування з консультантами.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.