Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Випускник університету Шевченка ціною життя врятував людей

На честь загиблого Героя, випускника філософського факультету Дмитра Губарєва у КНУ відкрили іменну аудиторію.

Навесні цього року при обороні Маріуполя на заводі «Азовсталь» загинув випускник філософського факультету Київського Національного університету ім. Шевченка — Дмитро Губарєв.

Про це стало відомо з повідомлення на сайті КНУ.

Всупереч проблем зі здоров’ям, чоловік приєднався до легендарного полку «Азов».

В «Азові» є дух, там все серйозно, в «Азові» — найкращі, — згадує слова загиблого сина батько героя.

Зі слів однокурсників Губарєва, чоловік з першого дня повномасштабної війни став на захист Маріуполя. А коли був час — відправляв їм повідомлення.

Друже, я нормально, зв’язку в місті немає. Та всього міста немає. Ми їх не пускаємо всередину, а вони нас криють артилерією. Війна йде повним ходом. Інших новин не маю, — писав в одному з смс захисник.

До загибелі від рук російських окупантів Губарєв евакуював поранених і цивільних із «Азовсталі». А 15 квітня його батькам повідомили найстрашнішу звістку.

Ми не вірили. Не хотіли вірити…, — згадує мати героя.

Декан філософського факультету Анатолій Конверський повідомив, що на засіданні Вченої ради факультету прийняли рішення про відкриття іменної аудиторії на честь загиблого Героя, випускника факультету Дмитра Губарєва.

Його підтримала адміністрація університету і 15 червня 2022 року відбулося відкриття навчального класу.

Це наш обов’язок — зберегти пам’ять про тих, хто ціною власного життя захищав Батьківщину, — наголосив Конверський.

Дмитро Губарєв нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно, указ президента України №343/2022 від 17 травня 2022 року).

Нагадаємо, на 99-му році життя пішла у засвіти зв'язкова та медсестра ОУН Ванда Горчинська. За життя при совєтах вона відбувала покарання за так звану антирадянську діяльність і мала позивний «Домовина».

Фотоматеріали: knu.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.